agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Panasonic przedstawia pierwszą sokowirówkę typu Slow Juicer na rynek europejski

Panasonic przedstawia pierwszą sokowirówkę typu Slow Juicer na rynek europejski

MAŁE AGD / Wyciskarki wolnoobrotowe / 2015-02-23 15:24:31

Panasonic wprowadza pierwszą sokowirówkę typu Slow Juicer MJ-L500 umożliwiającą przygotowywanie zdrowych napojów i mrożonych deserów z twardszych produktów spożywczych bez utraty składników odżywczych. Urządzenie pracuje cicho, a jego czyszczenie nie sprawia problemów. Sprzedawane jest z przystawką do przygotowywania mrożonych deserów, takich jak lody i koktajle — doskonale sprawdzi się podczas spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET

Metoda ekstrakcji soku zastosowana w urządzeniu Slow Juicer jest efektywniejsza niż w tradycyjnych sokowirówkach i pozwala cieszyć się zaletami świeżych oraz mrożonych owoców i warzyw. Tradycyjne sokowirówki tną produkty i odwirowują sok, co powoduje, że traci on wartości odżywcze. Wirowanie wytwarza ciepło i wprowadza powietrze, które może sprawić, że sok się utleni. Wówczas pogorszy się kolor i smak napoju. W przeciwieństwie do tradycyjnych sokowirówek Panasonic Slow Juicer ściska i rozgniata owoce i warzywa tak jak w moździerzu. Ogranicza to utratę wartości odżywczych i wytwarzanie ciepła oraz nie powoduje napowietrzania.

Dzięki temu soki zachowują naturalny kolor i doskonały smak. Według testów przeprowadzonych przez firmę Panasonic poziom witaminy C w napojach przygotowanych przy użyciu sokowirówki Slow Juicer był nawet o 100% wyższy niż w sokach z tradycyjnych sokowirówek. Na przykład sok z ananasa (200 g) i ogórka (100 g) uzyskany za pomocą urządzenia Panasonic Slow Juicer zawiera niemal dwa razy więcej witaminy C niż sok przygotowany przy użyciu tradycyjnej sokowirówki.

źródło: panasonic/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe