agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pancerny i kompaktowy tablet Oukitel RT3

Pancerny i kompaktowy tablet Oukitel RT3

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Tablety / 2023-02-07 16:28:39

To już trzeci pancerny tablet w ofercie marki OUKITEL. Dziesięciocalowe modele RT1 i RT2 cieszyły się ogromną popularnością. Tym razem producent zaprezentował coś bardziej kompaktowego.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Przenośna i kompaktowa konstrukcja

RT3 jest wyposażony w 8-calowy, odporny na zarysowania ekran dotykowy HD o rozdzielczości 800x1280 i jasności 400 nitów. Dzięki temu kolory są wyraziste a obrazy dobrze widoczne niezależnie od oświetlenia.

Zwiększona wytrzymałość

Oukitel RT3 został stworzony z myślą o pracy w trudnych warunkach zewnętrznych i  w wymagającym środowisku. Tablet jest odporny na wstrząsy, upadki i wibracje. Nie straszne mu deszcz, lód, śnieg, czy ekstremalne temperatury.

To świetna propozycja nie tylko dla tych, którzy pracują w wymagających warunkach, ale także dla tych, którzy nieostrożnie obchodzą się z urządzeniami.

 Fot. Materiały producenta | OUKITEL

Wytrzymała bateria i ładowanie zwrotne

Bateria 5150 mAh pozwala nawet na 20 dni pracy urządzenia na jednym ładowaniu. OUKITEL RT3 obsługuje funkcję ładowania zwrotnego, dzięki czemu może dostarczać moc do innych urządzeń zasilanych przez USB.

Fot. Materiały producenta | OUKITEL

Łączność i system 

Tablet OUKITEL RT3 obsługuje cztery podstawowe systemy nawigacji satelitarnej: GPS, GLONASS, Galileo i BeiDou, ułatwiając lokalizację, znalezienie miejsca docelowego i planowanie trasy. Dodatkowo obsługuje karty Nano SIM oraz TF. Całością zarządza system Android 12.

Oficjalnym dystrybutorem marki OUKITEL jest firma CK Mediator Polska.

Wszystkie produkty marki pochodzące z oficjalnej polskiej dystrybucji są objęte gwarancją i wsparciem posprzedażowym.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe