agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
PEARL - Przygotuj się na zupełnie nowy styl

PEARL - Przygotuj się na zupełnie nowy styl

ZDROWIE I URODA / Lokówki / 2011-11-21 08:40:00

Linia Pearl z powłoką Advanced Ceramic Ultimate to pierwsza na polskim rynku kompleksowa seria produktów do stylizacji włosów w wielu wymiarach i stylach. Trzy różne lokówki, prostownica i suszarka pozwolą wyczarować Ci nieskończoną ilość fantastycznych stylizacji - równocześnie dbając o Twoje włosy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Stare porzekadło powiada, że kobieta to istota zmienna. Z myślą o kobiecej potrzebie zmian i różnorodności, Remington stworzył linię produktów, która pozwoli każdej kobiecie na kreatywną zabawę własnym stylem i wizerunkiem. Swobodna możliwość zmiany swojego wyglądu w zależności od nastroju to nie jedyna zaleta luksusowej serii Pearl.

Wszystkie urządzenia pokryte są stworzoną specjalnie dla marki Remington powłoką Advanced Ceramic Ultimate z prawdziwymi perłami. Powłoka ta zbudowana jest z podwójnej warstwy ceramiki Sol-Gel, do której dodano prawdziwe perły, by stworzyć unikalnie gładką i lustrzaną powłokę z perłowym połyskiem. Zastosowanie ceramiki Sol-Gel pozwala na bardzo szybkie i równomierne nagrzanie się powłoki, co pozwala na praktycznie natychmiastowe użycie urządzeń. Powłoka ACU z prawdziwymi perłami zapewnia również 5 x dłuższą żywotność oraz zwiększa odporność na produkty chemiczne i przypadkowe zadrapania. Produkty z linii Pearl nie tylko perfekcyjnie stylizują, ale również pięknie wyglądają. Czerń o głębokim połysku kontrastuje z eleganckim perłowo-wiśniowym motywem, tworząc kolekcję, która będzie ozdobą każdej toaletki.

W skład kolekcji Pearl wchodzą trzy profesjonalne lokówki, które pozwalają wykreować za każdym razem inną fryzurę. Każda z nich posiada cyfrowy wyświetlacz LCD oraz możliwość regulacji temperatury w zakresie od 130 do 210 stopni. Pozwala to dostosować temperaturę do rodzaju włosów oraz ochronić włosy suche i delikatne przed uszkodzeniami spowodowanymi zbyt wysoką temperaturą. Lokówki nagrzewają się w 30 sekund oraz posiadają blokadę temperatury. Automatyczne wyłączanie po godzinie oraz termo-ochronna rękawiczka dbają o nasze bezpieczeństwo podczas stylizacji. Każda lokówka pozwala wyczarować oryginalną fryzurę szybko i bezproblemowo.

[[[zdjecie,4789,lewa]]] [[[zdjecie,4788,prawa]]]

Pearl Pro Curl CI9352 to szeroka lokówka o średnicy 32mm, która umożliwia stworzenie miękkich, profesjonalnych loków. Specjalnie zaprojektowany kształt gwarantuje prostotę użycia - wystarczy owinąć pasmo włosów wokół lokówki.

 

 

[[[zdjecie,4792,lewa]]] [[[zdjecie,4791,prawa]]]

Pearl Pro Styler CI 9522 to unikalna podwójna lokówka, która jest wprost idealna do stworzenia profesjonalnych, pełnych objętości fal. Jak to osiągnąć? Po prostu owijając pasma włosów wokół lokówki wykonując ruch w kształcie ósemki.

 

 

[[[zdjecie,4798,lewa]]]Pearl Wand Ci 95 ma profesjonalny, stożkowaty kształt z nienagrzewającą się końcówką - wystarczy nawinąć włosy na lokówkę by stworzyć rożne fryzury - od błyszczących, gęstych loków do miękko opadających fal, które utrzymają się przez cały dzień.

 

 

 

 

Linię Pearl z powłoką Advanced Ceramic Ultimate uzupełniają dwa znakomite produkty - prostownica oraz profesjonalna suszarka.

 

 

[[[zdjecie,4795,lewa]]][[[zdjecie,4794,prawa]]]

Prostownica Pearl jest wyposażona w superwąskie ruchome płytki, które umożliwiają uzyskanie lśniącej fryzury za każdym razem. Prostownica jest gotowa do użycia już po 10 sekundach, nagrzewając się do 235°C z systemem superszybkiego utrzymywania temperatury, zapewniającym perfekcyjne efekty stylizacji.

 

[[[zdjecie,4785,lewa]]] [[[zdjecie,4786,prawa]]]

Suszarka Pearl dostarcza włosom 90% więcej jonów, pozwalając na uzyskanie blasku bez splątanych włosów. Wytrzymały silnik AC o mocy 2200 W zapewnia na co dzień efekt jak z salonu fryzjerskiego. Ta piękna i ergonomiczna suszarka jest wyposażona w superwąski koncentrator, koncentrator do szybkiego suszenia włosów i dyfuzor, pozwalają na profesjonalną stylizację.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe