agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Philips Lumea jako element przygotowań przedślubnych

Philips Lumea jako element przygotowań przedślubnych

ZDROWIE I URODA / Depilatory / 2019-06-13 10:23:43

W dniu swojego ślubu powinnaś czuć się najpiękniejsza i nic nie powinno wtedy niepotrzebnie zaprzątać Twoim myśli. Warto więc jeszcze przed ślubem pomyśleć o odpowiedniej pielęgnacji ciała oraz depilacji.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Przedślubne przygotowania obejmują ustalanie przebiegu samej uroczystości, wesela, menu, rozmowy z dekoratorką, fotografem, video itd. Jest co robić! W tym wszystkim Panna Młoda nie powinna jednak zapominać o sobie, by w tym wyjątkowym dniu czuć się naprawdę pięknie. I nie chodzi tylko o zarezerwowanie terminu u fryzjera i na make-up.

Po pierwsze, postaw na odpowiednią pielęgnację twarzy i ciała już na kilkanaście tygodni przed ślubem. Dłuższa, odpowiednio dopasowana pielęgnacja z pewnością przyniesie efekty w tym Wielkim Dniu. A co zrobić last minute? Kilka dni przed ślubem postaw na oczyszczanie. Możesz zrobić sobie peeling, a później dbaj o nawilżenie i odpowiedni blask Twojej skóry.

Po drugie, depilacja. Suknie ślubne, choć długie, zwykle odsłaniają ciało i przede wszystkim pachy, więc nie pozwól, aby tego dnia Twoją głowę zaprzątały podrażnienia po goleniu czy niechciane włoski! A tym bardziej wąsik! Nie zostawiaj też depilacji na ostatnią chwilę, tylko zdecyduj się na sprawdzone, długotrwałe efekty. Co zatem zrobić, by usuwanie włosków było jednocześnie szybkie, efektywne, bezbolesne, bezpieczne i wygodne dla przyszłej Panny Młodej? Wypróbuj urządzenie do domowej depilacji IPL Philips Lumea! Lumea posiada specjalnie wyprofilowane nasadki dla optymalnych efektów na wszystkich obszarach ciała. W modelach BRI959 i BRI956 dostępne są 4 nasadki: do ciała, do pach, do okolic bikini oraz do twarzy. Urządzenie Philips Lumea ma także czujnik SmartSkin, który pomoże dobrać właściwy poziom intensywności zabiegu do Twojego odcienia skóry.

 

Pierwszych widocznych rezultatów depilacji z Philips Lumea możesz spodziewać się już po 4 zabiegach (do 92% redukcji owłosienia[1]). Później wystarczy powtarzać zabiegi co cztery do ośmiu tygodni. Seria 12 zabiegów z użyciem urządzenia Philips Lumea pozwala uzyskać efekt gładkiej skóry utrzymujący się aż do 6 miesięcy[2]. Wydepilowane ciało na nogach, pod pachami, w okolicach bikini i na twarzy to przecież też element przygotowań do podróży poślubnej, więc nawet, jeśli ją odkładasz na później, nadal będziesz mogła cieszyć się efektami depilacji z Philips Lumea.

Rekomendowane ceny Philips Lumea wynoszą:

  • Philips Lumea   BRI950/00 - 1 929,00 PLN
  • Philips Lumea   BRI953/00 - 2 149,00 PLN
  • Philips Lumea   BRI956/00 - 2 379,00 PLN
  • Philips Lumea   BRI959/00 - 2 379,00 PLN

[1] Przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach, efekty mogą być różne u różnych osób.

[2] Średnia redukcja owłosienia na nogach na poziomie 78% po pełnej serii 12 zabiegów, obiektywne badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 48 kobiet.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe