agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Philips prezentuje współpracującą z aplikacjami elektroniczną nianię In.Sight

Philips prezentuje współpracującą z aplikacjami elektroniczną nianię In.Sight

GSM / Aplikacje / 2013-07-12 11:53:00

Philips prezentuje nową elektroniczną nianię In.Sight (B120), pozwalającą rodzicom obserwować ich najcenniejszy prezent, jaki dostali w te święta. Elektroniczna niania In.Sight firmy Philips łączy uspokajający rodziców podgląd wideo ich dziecka z wygodą opartego na aplikacjach monitorowania pozwalającego rodzicom obserwować dziecko z dowolnego miejsca.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Wyróżniona nagrodą Innovations Award na targach CES 2013 elektroniczna niania In.Sight, współpracująca z urządzeniami iPhone i iPad, jest idealnym rozwiązaniem dla opiekunów dzieci. Elektroniczna niania pozwala obserwować dziecko i słuchać go z dowolnego miejsca za pomocą urządzeń iPhone lub iPad, co stanowi największe osiągnięcie wśród tego rodzaju rozwiązań w erze smartfonów. Rodzice mogą skonfigurować aplikację tak, aby powiadamiała ich o wykryciu ruchu lub hałasu, dzięki czemu mogą wiedzieć, kiedy dziecko obudzi się lub płacze, nawet jeśli nie znajdują się w pobliżu.

[[[zdjecie,11625,prawa]]]Dzięki wideo w wysokiej rozdzielczości dziecko jest widoczne wyraźnie i szczegółowo, a możliwość obserwacji w ciemności pozwala rodzicom zdalnie czuwać nad dzieckiem również w nocy. Obiektyw szerokokątny zapewnia szeroki kąt widzenia, dzięki czemu dziecko jest zawsze „w kadrze”, a cyfrowy zoom pozwala dostrzec wszelkie istotne szczegóły.

W odróżnieniu od tradycyjnych urządzeń, niania elektroniczna In.Sight umożliwia odbieranie sygnału w czasie rzeczywistym jednocześnie przez oboje rodziców oddzielnie na ich urządzeniach iPhone lub iPad. Oznacza to brak ograniczenia do tylko jednego urządzenia odbiorczego w stałym miejscu i tym samym możliwość zapewnienia dostępu do niani dla większej liczby użytkowników. Dzięki funkcji ciągłej transmisji dźwięku dziecko słychać nawet wtedy, kiedy iPhone jest zablokowany. Funkcja odpowiadania rodziców pozwala mówić do dziecka za pośrednictwem iPhone’a lub iPada, aby je uspokoić do czasu pojawienia się w jego pobliżu.

Ponieważ ważne są także warunki panujące w pomieszczeniu, w jakim znajduje się dziecko, elektroniczną nianię wyposażono także w czujniki temperatury i wilgotności pozwalające monitorować w aplikacji te właściwości i jeśli przekroczą ustalone poziomy, wysyłać stosowne powiadomienie.

Instalacja jest szybka i prosta. Wystarczy pobrać aplikację, która w ciągu kilku minut umożliwi konfigurację połączenia bezprzewodowego monitora bez potrzeby używania komputera i podłączania jakichkolwiek przewodów. Aplikacja generuje kod QR, który trzeba „pokazać” kamerze monitora In.Sight, który dzięki temu automatycznie konfiguruje się sam. Połączenie między nianią a urządzeniami iPhone lub iPad jest szyfrowane, dzięki czemu dziecko mogą obserwować tylko jego rodzice i uprawnione przez nich osoby.

Elektroniczna niania InSight jest dostępna w sprzedaży od maja w sugerowanej cenie detalicznej 749 PLN

źródło: philips/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe