agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pierwsze oferty Black Friday na huawei.pl – laptopy, tablety, monitory Huawei w atrakcyjnych cenach i zestawach

Pierwsze oferty Black Friday na huawei.pl – laptopy, tablety, monitory Huawei w atrakcyjnych cenach i zestawach

2021-11-09 11:49:43

Huawei wystartował z pierwszą odsłoną swojej oferty z okazji Black Friday w sklepie internetowym huawei.pl. Od 8 do 29 listopada w atrakcyjnych cenach i zestawach będzie można kupić wybrane laptopy, monitory, tablety i routery Huawei.

Od 15 listopada w ofercie pojawią się również urządzenia z kategorii audio i wearable.

Black Friday na huawei.pl to świetna okazja na zakup jednego z mobilnych, wydajnych laptopów marki – w ofercie znalazł się między innymi flagowy Huawei MateBook X Pro 2021 w atrakcyjnym zestawie z monitorem Huawei MateView GT 27”, smartwatchem Huawei Watch GT 2 Pro i bezprzewodową myszką Huawei. W nowych cenach dostępne są również: Huawei MateBook 14 w rekomendowanej cenie detalicznej 3 999 zł, Huawei MateBook 13 za rekomendowane 2 999 zł, a także Huawei MateBook D 15, Huawei MateBook D 14 oraz komputer stacjonarny Huawei MateStation – ten ostatni w zestawie z monitorem Huawei MateView 27”.

W ofercie można znaleźć również gamingowe monitory Huawei MateView GT 34” – w wersji z soundbarem w rekomendowanej cenie detalicznej 1 999 zł oraz w wersji bez soundbara za 1 799 zł. Black Friday to również okazja na zakup tabletów marki, w tym Huawei MatePad w rekomendowanej cenie detalicznej 999 zł oraz routera Huawei Mesh – zestaw z trzema satelitami dostępny jest za 699 zł, a zestaw z dwoma satelitami za 499 zł.

Osoby poszukujące wydajnego smartfona w przystępnej cenie, znajdą w ofercie Huawei P smart 2021 NFC w atrakcyjnej rekomendowanej cenie 499 zł.

Ofertę można znaleźć na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/offer/black-friday/. Urządzenia Huawei w atrakcyjnych cenach i w zestawach dostępne są również u partnerów, m.in. w Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, x-kom, Komputronik, Decathlon, Neonet i Play – oferta może różnić się w zależności od sklepu.

Trwa również przedsprzedaż najnowszych produktów Huawei, w tym fotograficznego smartfona Huawei nova 9, który do 11 listopada można kupić w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 4. W atrakcyjnej ofercie przedsprzedażowej dostępne są również:

·        do 14 listopada, laptop Huawei MateBook 14s w zestawie ze smartwatchem Huawei Watch 3 w wersji Active;

·        do 21 listopada, smartwatche Huawei Watch GT 3 w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 4i;

·        do 21 listopada, przy zakupie słuchawek Huawei FreeBuds Lipstick z etui w kształcie szminki, voucher o wartości 200 zł do wykorzystania w perfumeriach Douglas.

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe