agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Polacy pokochali złote smartfony Infinix - w przypadku niektórych modeli to nawet 50% sprzedaży na naszym rynku

Polacy pokochali złote smartfony Infinix - w przypadku niektórych modeli to nawet 50% sprzedaży na naszym rynku

GSM / Smartfony / 2024-05-20 15:10:45

Wszystkie smartfony Infinix są dostępne w atrakcyjnych kolorach, m.in. w wersji złotej, która spotkała się z uznaniem Polaków — w przypadku jednego z najlepiej sprzedających się modeli marki, NOTE 30 Pro, stanowi ona aż 50% sprzedaży. Większość portfolio nowych smartfonów Infinix we wszystkich kolorach dostępna jest w superofertach nawet od 336 zł. Promocje wiosenne dotyczą wszystkich serii, które trafiły na polski rynek w 2024 r., obejmujących modele: NOTE 40 Pro, NOTE 40, HOT 40 Pro, HOT 40i oraz SMART 8.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jednym z wyróżników smartfonów Infinix jest ich dostępność w szerokiej gamie kolorystycznej oraz innowacje w tym zakresie — jak w przypadku fluorescencyjnej, świecącej w ciemności obudowy w zielonej wersji (Starfall Green) modeli HOT 40i oraz HOT 40 Pro, czy ekologicznej skóry użytej w modelach Note 40 i Zero 30. Wcześniej w tym roku Infinix  zaprezentował koncepcję technologii E-Color Shift, która umożliwia dowolną zmianę kolorów obudowy smartfona bez zużywania energii.

Każdy smartfon Infinix jest również dostępny w wersji złotej i wygląda na to, że Polacy pokochali ten kolor. W przypadku modelu Infinix NOTE 30 Pro, zajmującego jedno z najwyższych miejsc w portfolio marki pod względem liczby sztuk sprzedanych na naszym rynku, 50% sprzedaży stanowi właśnie wersja złota. Również w przypadku smartfonów z serii HOT oraz SMART kolor ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Klienci bardzo dobrze przyjęli także najnowsze smartfony Infinix NOTE 40 Pro, które nie są w ogóle dostępne w wersji czarnej, tylko w zielonej i złotej.

Bardzo pozytywnym zaskoczeniem okazała się dla nas otwartość polskich klientów na różne wersje kolorystyczne  naszych smartfonów. Spodziewaliśmy się, że niekwestionowanym liderem sprzedaży będzie kolor czarny. Równocześnie, cieszę się, że Polacy wyraźnie polubili naszą markę, a nam udało się trafić w ich potrzeby, o czym świadczy fakt, że nasze trzy największe kategorie smartfonów z różnych półek cenowych — SMART, HOT oraz NOTE — mają równy udział w wynikach sprzedaży — mówi Ryszard T. Lindner, zarządzający sprzedażą w Polsce i krajach bałtyckich

Oprócz przyciągającego uwagę designu Infinix stawia również na innowacyjne rozwiązania związane z ładowaniem, czego przykładem jest nieustannie rozwijana autorska technologia All-Round FastCharge w wersji 2.0., dostępna w smartfonach z serii NOTE 40. Zapewnia ona funkcje bezpiecznego i szybkiego ładowania, a także ładowania bezprzewodowego, zwrotnego, inteligentnego ładowania nocą, w temperaturach do -20°C czy wieloprotokołowego.

Smartfony Infinix można kupić w autoryzowanym sklepie Infinix i największych sieciach handlowych.

Są sprzedawane w zestawie z kompletem akcesoriów: ładowarką z kablem, etui i słuchawkami przewodowymi, a serie NOTE 30 i 40 również ze szkłem hartowanym na ekran.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe