agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Połączenie dwóch sił: marki Sharp i NEC  w rozszerzonym portfolio Sharp NEC Display Solutions

Połączenie dwóch sił: marki Sharp i NEC w rozszerzonym portfolio Sharp NEC Display Solutions

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Monitory / 2022-04-04 12:47:46

Od 1 kwietnia br. firma Sharp NEC Display Solutions Europe umieszcza pod jednym szyldem całą rodzinę produktów do wyświetlania obrazu oferując zarówno marki Sharp, jak i NEC. Sharp NEC Display Solutions zapewni klientom i partnerom znaczącą wartość oraz korzyści biznesowe dzięki dostępowi do wzbogaconej oferty obu marek i poszerzonej gamie profesjonalnych usług. Innowacyjne produkty biznesowe firmy Sharp obejmują profesjonalne i komercyjne wyświetlacze, a także rozwój zaawansowanych technologii interaktywnych i 8K.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Sharp NEC Display Solutions Europe, kierowana przez prezesa i dyrektora generalnego Bernda Eberhardta, będzie realizować strategię innowacyjności rozwiązań wizualnych, koncentrując się na najwyższym zadowoleniu klientów dzięki wysokiej jakości produktom, doskonałej sprzedaży i silnemu zaangażowaniu w budowanie relacji.

"Łącząc mocne strony firm Sharp i NEC, dostarczamy najszerszą na rynku gamę rozwiązań do wyświetlania obrazu w wielu technologiach, z których wszystkie zostały zaprojektowane z myślą o niezawodności i długiej żywotności. Sharp NEC Display Solutions Europe dąży do zwiększenia kreatywności oraz produktywności użytkowników poprzez produkty, które pomagają naszym klientom sprostać wyzwaniom biznesowym, a każdy produkt jest wspierany przez naszą znaną na całym świecie troskę i integralność. Sharp/NEC będzie oferował obie marki monitorów, które będą stale dostosowywane do siebie", powiedział Bernd Eberhardt, Prezes i Dyrektor Generalny.

"Firma może się zmienić, ale misja, która jest głęboko zakorzeniona w naszej działalności, pozostaje niezmienna. Oba zespoły łączy wieloletnie doświadczenie i głęboka znajomość rynku. Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój oraz jakość - zarówno jeśli chodzi o produkty, jak i światowej klasy usługi i wsparcie naszych zespołów – to doskonałe połączenie" - podsumowuje Bernd Eberhardt.

Premiera i pierwsza demonstracja połączonych sił nowej firmy, Sharp NEC Display Solutions Europe, będzie miała miejsce na targach ISE 2022. Cieszymy się, że będziemy mogli przedstawić nowe wzmocnione portfolio naszym cenionym partnerom i klientom już w maju br. w Barcelonie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe