agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Ponadczasowy kolor - białe AGD znowu w modzie

Ponadczasowy kolor - białe AGD znowu w modzie

DUŻE AGD / Okapy kuchenne / 2014-04-29 10:03:00

Białe kuchenki gazowe, lodówki, piekarniki - tak dawniej prezentowało się wyposażenie prawie każdej kuchni. W kolejnych latach zastąpiły je urządzenia AGD wykonane ze stali nierdzewnej inox. Obecnie, po latach przerwy, biel powróciła do łask.

Polecane sklepy

AllegroRTV Euro AGDMedia ExpertPlayMedia MarktNEONET
  • W skandynawskim stylu

[[[zdjecie,14794,duze]]] Biel to kolor ponadczasowy - rozświetla wnętrze, optycznie je powiększa. Wpisuje się także w kanony współczesnych trendów. Nowoczesna kuchnia ceni sobie minimalizm, a żaden inny kolor nie spełnia tak dobrze tego wymogu jak właśnie biel. W ostatnich latach, w obawie przed zabrudzeniami wybieraliśmy głównie urządzenia w stalowym kolorze INOX. Jednak wbrew pozorom to biały sprzęt łatwiej utrzymać w czystości - kurz nie jest na nich widoczny, a tłuszcz i plamy są łatwe do usunięcia. Przedstawiamy cztery modele okapów, obok których nikt nie przejdzie obojętnie.

  • Odświeżanie w kolorze „white”

MAGNUS WHITE

  • Okap Magnus marki Ciarko Design to model, który znakomicie sprawdza się w większych kuchniach. Okap kominowy pracuje z wydajnością pozwalającą na oczyszczenie 760 m³ powietrza w ciągu godzin. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego, energooszczędnego silnika pobór mocy jest mniejszy o 30%, a urządzenie, pracując na pierwszym biegu, zużywa 90% mniej energii niż standardowy silnik o tej wydajności. Warto dodać, że Magnus wyposażony jest w sensor zapachu - specjalny czujnik, który dopasowuje pracę okapu do aktualnie panujących warunków w kuchni. Wykonany z białego szkła idealnie prezentuje się w nowoczesnych wnętrzach.

DESIGNUM WHITE

  • Jak sama nazwa wskazuje, model ten charakteryzuje się niezwykle ciekawym designem. Okap łączy w sobie mocno zarysowaną, prostokątną formę z obłymi dodatkami w postaci trzech małych, zaokrąglonych kwadratów na przodzie urządzenia. To wydajne urządzenie oczyszcza 720 m³ powietrza w ciągu godziny. Głośność to zaledwie 52 dBA. Okap Designum może pracować w dwóch trybach: jako wyciąg lub pochłaniacz. Dotykowy panel sterowania pozwala na czterostopniową regulację prędkości pracy okapu.

ILLUMIA WHITE

  • Illumia to flagowy model marki Ciarko Design. Wyróżniona prestiżowym tytułem RED DOT DESIGN AWARD 2013, jest idealnym połączeniem designerskiej estetyki, najnowszych technologicznych rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych. Wydajność okapu to aż 760 m³/h. Sterowanie odbywa się za pomocą panelu dotykowego lub specjalnej aplikacji zainstalowanej w smartfonie. Wykonana z białego szkła Illumia doda każdej kuchni nowoczesnego charakteru i wysublimowanej elegancji. To kolejny, obok modelu Magnus, energooszczędny okap Ciarko Design.

źródło: ciarko/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe