agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Popraw brzmienie swojego laptopa - dwa nowe zestawy głośnikowe od Logitech

Popraw brzmienie swojego laptopa - dwa nowe zestawy głośnikowe od Logitech

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki / 2010-09-13 12:41:00

W ostatnim czasie bardzo zmienił się sposób w jaki korzystamy z komputerów przenośnych - oglądamy na nich filmy, słuchamy muzyki, gramy w gry. Za tymi zmianami nie nadążają jednak systemy nagłośnieniowe montowane w laptopach, dlatego Logitech zaprezentował głośniki, które ostatecznie rozwiązują ten problem, zapewniając mocny dźwięk z każdego laptopa.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Logitech Wireless Speaker Z515 można bezprzewodowo podłączyć do dowolnego komputera przenośnego (w tym komputerów Mac) czy odtwarzacza multimedialnego. Laptop Speaker Z305 z kolei oferuje przestrzenny dźwięk w zakresie 360 stopni przy kompaktowych wymiarach.

"Głośniki wbudowane w większość laptopów są małe i często nie są w stanie wygenerować czystego, głośnego dźwięku" - mówi Mark Schneider, Wiceprezes i Dyrektor Generalny Działu Audio w Logitech. " Bez względu na to czy jesteś miłośnikiem muzyki czy wielbicielem kina, z nowymi głośnikami Logitech będziesz mógł w pełni cieszyć się ulubionymi utworami czy filmami prosto z laptopa. Nie ma już powodu, by rezygnować z jakości dźwięku czy to oglądając najnowszy hit na DVD czy ostatni przebojowy filmik na YouTube" - dodaje.

Logitech Wireless Speaker Z515 — doskonały dźwięk, zero kabli
Logitech Wireless Speaker Z515 używa częstotliwości 2.4 GHz, dzięki czemu dźwięk z laptopa może być bezprzewodowo przesyłany na odległość nawet 15 metrów. Urządzenie nie wymaga żadnej konfiguracji - wystarczy jedynie wpiąć dołączony adapter do portu USB, a głośnik będzie natychmiast gotów do użycia. By podłączyć głośnik do iPoda lub iPhone’a, wystarczy przełączyć urządzenie w tryb „Discovery”, a Logitech Z515 automatycznie znajdzie odtwarzacz i połączy się z nim zdalnie. Najnowsza propozycja Logitech oferuje nie tylko bezprzewodowe działanie, ale również znakomite brzmienie. Dwa dwucalowe przetworniki zapewniają pełny dźwięk stereo i głęboki bas, a wbudowany akumulator zasili urządzenie nawet do 10 godzin.

Logitech Laptop Speaker Z305 — przestrzenny dźwięk z laptopa gdziekolwiek jesteś
Logitech Laptop Speaker Z305 to doskonałe rozwiązanie dla użytkowników poszukujących lekkiego, kompaktowego głośnika, który można zabrać wszędzie razem z laptopem. Dzięki technologii audio 360 stopni, Z305 odtwarza dźwięk równomiernie we wszystkich kierunkach, wypełniając cały pokój dźwiękiem. Podłączając urządzenie do komputera poprzez port USB uzyskamy czysty, mocny dźwięk, a dodatkowe źródło zasilania nie będzie już potrzebne. Niska waga (226 gram) i kompaktowa konstrukcja głośnika pozwalają na zabranie go ze sobą do biura, na lotnisko czy do łóżka. Z305 można bowiem pewnie zamocować za górną krawędzią ekranu. Dla wygody użytkowania, kabel USB poprowadzono blisko tylnej części obudowy głośnika tak, by całość prezentowała się estetycznie.

Do obydwu nowych urządzeń Logitech dodaje elegancki pokrowiec podróżny.

Cena i dostępność
Rynkową premierę modelu Wireless Speaker Z515 w USA i Europie zaplanowano na wrzesień br., a sugerowana cena detaliczna urządzenia w Polsce wyniesie 419 zł. Logitech Laptop Speaker Z305 będzie dostępny we wrześniu, w sugerowanej cenie detalicznej 249 zł.

 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe