agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Poznaj Braun Silk-expert Pro 5

Poznaj Braun Silk-expert Pro 5

ZDROWIE I URODA / Depilatory / 2019-04-17 11:00:41

Marka Braun wprowadza udoskonalone urządzenie do trwałej depilacji IPL – Braun Silk-expert Pro 5. Urządzenie wyposażone w rewolucyjną technologię SensoAdapt™, która dostosowuje moc do kolorytu skóry, działa teraz 2 razu szybciej niż jego poprzednik.
W zestawie, znajdziemy nową, precyzyjną nasadkę przeznaczoną do depilacji mniejszych obszarów twarzy i ciała. Urządzenie zyskało większą wydajność, zapewnia teraz aż 400 000 błysków. Wszystko zostało zamknięte w mniejszej, bardziej kompaktowej formie, która ułatwi wykonywanie zabiegów. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Popularność domowej depilacji IPL rośnie. Kobiety chcą mieć kontrolę nad pielęgnacją swojego ciała i osiągać widoczne, długotrwałe efekty. W tym najlepiej wspiera je nowe urządzenie do depilacji IPL – Braun Silk-expert Pro 5, które zapewnia trwałą redukcję owłosienia już w 4 tygodnie*. Najnowsze urządzenie Braun to najbardziej bezpieczna, najszybsza i najbardziej skuteczna domowa depilacja IPL**.

Sensor kolorytu skóry SensoAdapt™ zapewnia optymalne bezpieczeństwo, ponieważ odczytuje odcień skóry 80 razy na sekundę w celu ciągłego i automatycznego dostosowywania natężenia światła. Urządzenie działa z niezrównaną prędkością – 2x szybciej niż jego poprzednik, Silk-expert 5. Dzięki 125 błyskom na minutę wykonanie zabiegu na obu nogach zajmuje mniej niż 5 minut. Do zestawu Braun Silk-expert Pro 5 dołączona została precyzyjna nasadka, idealna do usuwania włosków z mniejszych części ciała, takich jak obszar nad górną wargą, pachy lub okolice bikini.

Nowy Braun Silk-expert jest bardziej wydajny – zapewnia aż 400 000 błysków, równoważność 22 lat zabiegów na całe ciało.

Urządzenie działa w 3 trybach. W trybie normalnym depilator pracuje z największą mocą i dostosowuje się do odcienia skóry w każdym momencie. Działając w trybie delikatnym, depilator dostosowuje się do różnych odcieni skóry równie szybko i skutecznie, a różnica polega na tym, że pracuje z mniejszą mocą.  W trybie bardzo delikatnym Braun Silk-expert pracuje z najmniejszą mocą. To najlepsza opcja dla początkujących, przy depilacji miejsc wrażliwych lub w fazie poprawek.

Braun Silk-expert Pro 5 jest mniejszy i lżejszy niż jego poprzednik***. Dzięki bardziej kompaktowej formie, obsługa, wykonywanie zabiegów czy przewożenie urządzenia stają się jeszcze łatwiejsze! Gdy kobiety wybierają urządzenie do depilacji IPL przede wszystkim chcą wiedzieć, czy jest ono bezpieczne i naprawdę skuteczne. Na wszystkie pytania Braun Silk-expert Pro 5 odpowiada „tak” i może poszczycić się akredytacją Skin Health Alliance i zatwierdzeniem przez FDA.

* Testowane na dolnej części nóg, pod pachami i w okolicach bikini, zgodnie z harmonogramem zabiegów. Indywidualne wyniki mogą się różnić

** Wydajność w oparciu o połączenie rozmiaru okna, prędkości i mocy

*** Obliczenia na podstawie rozmiaru okna, prędkości i mocy

  • Cena sugerowana: w zależności od modelu od 1859 do 1999 złotych

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe