agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Poznaj Razer DeathAdder V3 HYPERSPEED: Najwyższa wydajność dla prawdziwych mistrzów

Poznaj Razer DeathAdder V3 HYPERSPEED: Najwyższa wydajność dla prawdziwych mistrzów

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2024-06-21 10:59:37

Razer zaprezentował  najnowszą odsłonę DeathAdder V3 w wersji HyperSpeed, ergonomicznej bezprzewodowej myszy e-sportowej inspirowanej kultową, wielokrotnie nagradzaną DeathAdder V3 Pro. Uwielbiana przez esportową społeczność z ponad 20 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie, linia DeathAdder wciąż jest rozwijana i udoskonalana. 

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kluczowe cechy DeathAdder V3 HyperSpeed:

  • Ultralekka i ergonomiczna konstrukcja: Nowa wersja DeathAdder V3 Pro HyperSpeed to połączenie lekkiej obudowy i ergonomicznego kształtu. Ważąc zaledwie 55 g, gwarantuje doskonałą precyzję podczas wykonywania szybkich ruchów. Dodatkowo nowa konstrukcja to ponad 12% redukcja wagi w stosunku do DeathAdder V3 Pro, a jej kształt został dopracowany przy udziale profesjonalnych graczy e-sportowych.
  • Konstrukcja z gładką w dotyku teksturą: Zoptymalizowana pod kątem komfortu i kontroli, ma kluczowe znaczenie podczas długich sesji gamingowych.
  • Do 100 godzin pracy na baterii: Wytrzymała bateria zapewniająca zapas mocy na długie turnieje i sesje grania, dodatkowo dzięki złączu typu USB-C umożliwia szybkie ładowanie.
  • Razer™ HyperSpeed Wireless: Zapewnia niezawodną łączność z niskimi opóźnieniami, niezbędną do rywalizacji. Można ją również rozszerzyć do częstotliwości 8000 Hz za pomocą bezprzewodowego dongla Razer HyperPolling, który jest sprzedawany oddzielnie.
  • Przełączniki optyczne Razer™ Gen-3 i czujnik optyczny Razer™ Focus X 26K: Zaawansowana technologia zapewniająca ultra-responsywne działanie i precyzyjną pracę, w tym nowa funkcja dynamicznej czułości, umożliwiająca lepsze dostosowanie wyjściowego DPI i sygnału wejściowego myszy.

Więcej informacji na temat Razer DeathAdder V3 HyperSpeed można znaleźć na stronie Razer.com.

Cena i dostępność

Razer DeathAdder V3 HyperSpeed jest dostępny w sprzedaży od 20 czerwca 2024 r. na stronie Razer.com oraz w RazerStores, natomiast w Polsce pojawi się już w połowie lipca 2024 w cenie 489 zł. 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe