agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Pralki, które potrafią więcej niż myślisz

Pralki, które potrafią więcej niż myślisz

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2019-12-05 15:19:26

Piorą szybko, efektywnie i ekologicznie. Mają dodatkowe drzwi i wyposażone są w jedyne w swoim rodzaju technologie, które pomagają dbać o ubrania. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać innowacyjne pralki z portfolio marki Samsung.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Pralki Samsung to wyjątkowe urządzenia, które wyróżnia szereg unikalnych technologii. Bez względu na to czy posiadasz dużą rodzinę, czy mieszkasz sam, w ofercie firmy Samsung znajdziesz model, który odpowiada twoim potrzebom. Twoja pralka stanie się sprzymierzeńcem w wypełnianiu codziennych obowiązków dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak EcoBubble™ czy AddWash™. Pralki Samsung to nie tylko efektywne pranie, ale także dużo większe możliwości, które przypadną do gustu wymagającym użytkownikom.

Chroń ubrania i oszczędzaj energię

Ulubione ubrania zachowają swój fason, kolor i miękkość gdy będziemy o nie odpowiednio dbać. Większości tkanin nie służy prania w wysokiej temperaturze, która nie dość, że może powodować uszkodzenia materiału, to w dodatku wymaga większego zużycia energii. Aby chronić tkaniny poprzez skuteczne pranie w niższej temperaturze, warto wybrać pralkę z technologią EcoBubble™. Jest to możliwe dzięki połączeniu detergentu, powietrza i wody jeszcze przed rozpoczęciem prania. Razem tworzą aktywną pianę wnikającą w głąb tkaniny, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia delikatnych włókien i utraty koloru.

Gdy zdarzy Ci się zapomnieć

Każdemu z nas choć raz zdarzyło się zapomnieć włożyć do pralki tę jedną parę jeansów, która ukryła się pod stertą ubrań. Nie wspominamy nawet o wypadających z kosza na bieliznę skarpetkach, których nie sposób szybko dorzucić potem do bębna pełnego piany. Czy aby na pewno? Marka Samsung znalazła genialne rozwiązanie, które raz na zawsze rozwiąże problem zapomnianych t-shirtów, zaginionych skarpetek i innych części garderoby, wymagających natychmiastowego prania. To z myślą o tych ubraniach, o których przypominamy sobie zazwyczaj, gdy pralka zdążyła już rozpocząć pracę, powstała technologia AddWash™. To dodatkowe drzwi, dzięki którym na dowolnym etapie cyklu dodamy ubrania – od spodni przez bluzki i koszule po skarpetki. AddWash™ to wygodne i efektywne rozwiązanie. Nie musimy czekać do kolejnego prania, aby móc znów założyć ulubione ubranie. Wystarczy, że temperatura wewnątrz bębna spadnie poniżej 50 st. C.

W praniu najważniejsza jest skuteczność i ochrona ulubionych ubrań. Urządzenia Samsung wyposażone są w unikalne technologie, które sprawiają, że pranie staje się łatwiejsze i przyjemniejsze. AddWash™ i EcoBubble™ w pralkach Samsung znajdą zastosowanie w każdym domu nastawionym na ułatwiające życie i ekologiczne rozwiązania.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe