agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Prawdziwa rewolucja w kuchni, czyli koniec z obieraniem ziemniaków

Prawdziwa rewolucja w kuchni, czyli koniec z obieraniem ziemniaków

MAŁE AGD / Produkty dla gastronomii / 2010-08-26 18:31:00

Coraz więcej kuchennych czynności powierzamy sprytnym urządzeniom i nikogo już dziś nie dziwi blender, mikser czy robot kuchenny. Ale przystawka do obierania ziemniaków to prawdziwa rewolucja. Najczęściej wykonywana kuchenna czynność i szczerze nie-lubiana przez wielu z nas nie musi być już dłużej zmorą przygotowań każdego obiadu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Brytyjska marka Kenwood wprowadza do sprzedaży przystawkę do obierania ziemniaków, dostosowaną do wszystkich modeli robotów kuchennych serii Chef i Major. Zasada pracy przystawki do obierania ziemniaków jest bardzo prosta i skuteczna. Opłukane z ziemi ziemniaki wkładamy do misy i dolewamy niewielką ilość wody. Po włączeniu urządzenie zacznyna wirować ziemniaki. Jak widać na zdjęciu, brzegi misy wyposażone są w ząbki, które delikatnie „zdzierają” skórkę z ziemniaków. Podczas wirowania, ziemniaki obmywane są przez wodę, a skórka sukcesywnie zeskrobywana z ich powierzchni. Po zatrzymaniu pracy robota pozostają obrane ziemniaki, a obierki wraz z wodą znajdują się na dnie misy. W zależności od modelu, do misy przystawki można włożyć 1kg do 1,5 kg ziemniaków. Przystawka do obierania ziemniaków dostępna będzie od maja, w dwóch wersjach:
 

Model AT444 - do robotów serii Kenwood Chef - o pojemności 1 kg, w cenie 199 zł oraz model AT445 - do robotów Kenwood Major - o pojemności 1,5 kg, w cenie 239 zł.

Obieranie ziemniaków jest zdecydowanie najczęściej wykonywaną czynnością kuchenną, konieczną i niewdzięczną, ale teraz za sprawą przystawki do robotów Kenwood koniec z tym obowiązkiem. Mamy więcej czasu dla siebie i to jest bezcenne.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe