agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Prawdziwi profesjonaliści - zmielą 1 kg w 21 sekund

Prawdziwi profesjonaliści - zmielą 1 kg w 21 sekund

MAŁE AGD / Maszynki do mielenia / 2011-10-14 14:31:00

Tuzin gołąbków, idealnie równe plasterki warzyw, makowiec jak z cukierni - wszystko to przygotowane błyskawicznie możesz mieć w swojej kuchni. Moulinex, jako ekspert w dziedzinie przygotowywania potraw, wprowadza na rynek nową linię maszynek do mielenia mięsa Engels. Innowacyjne maszynki ME625 i ME610 posiadają różnorodne akcesoria, które ułatwią przyrządzenie nie tylko ulubionych dań z mięsa i warzyw, ale także przygotowanie smakowitych, domowych makowców i serników. Wyposażone są także w funkcję Reverse, która sprawi, że mielenie twardych składników stanie się dziecinnie proste!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Maszynki Engels HV8 ME625 i ME610 dzięki dużej mocy maksymalnej - 1800 W i 1700 W błyskawicznie zmielą aż 1 kg mięsa w 21 sekund. Taka moc pozwoli Ci uzyskać takie same rezultaty, jakie dają maszynki używane przez profesjonalnych kucharzy. Twarde kawałki produktów nie staną na przeszkodzie do przygotowania pysznego dania w prosty sposób.
Teraz będzie można się cieszyć smakiem ulubionych domowych potraw mięsnych bez tracenia zbędnego czasu na ich przyrządzenie. Specjalne sitko o małych otworach sprawi, że sernik z grudkami odejdzie w zapomnienie, natomiast pyszny makowiec będzie mógł gościć na stołach nie tylko podczas świąt. Również wszelkie dania z mięsa mielonego mogą być częściej serwowane na obiad. Wydajny sposób mielenia pozwoli na błyskawiczne przygotowanie dużej ilości smakowitych pulpetów. Tradycyjne polskie danie lub specjały kuchni eurpejskiej, jak np. lasagne - można dowolnie przebierać w propozycjach. W przypadku braku pomysłu, smak kuchni odmieni się szybko za pomocą nasadki Kebbe, która umożliwia przygotowanie oryginalnej potrawy z Bliskiego Wschodu o tej samej nazwie. Nie będzie także problemu z wprowadzeniem na stół staropolskich smaków, maszynki posiadają specjalną nasadkę, dzięki której można własnoręcznie zrobić prawdziwą, domową kiełbasę. Ponadto maszynka Engels ME625 posiada szatkownicę z trzema specjalnymi akcesoriami - do tarcia, drobnego tarcia, ( np. parmezanu) oraz do krojenia w plastry. Charakterystyczne ułożenie ostrzy bębenków pozwoli w łatwy sposób rozróżnić ich zastosowanie. Wielofunkcyjność nasadek zadba także o uzupełnienie dań głównych przystawkami. Kolorowa surówka czy ulubiona mizeria, przygotowane w kilka chwil, idealnie dopełnią każdy posiłek.

Na łatwość użytkowania obu maszynek wpływają także dodatkowe udogodnienia. Schowek na kabel to rozwiązanie, dzięki któremu unikniemy problemów z plączącym się, poskręcanym przewodem. Wystarczy pociągnąć i gotowe. Natomiast polerowana głowica, szeroki tunel i przeźroczysta taca składają się na estetyczny wygląd obu maszynek oraz sprawią, że przygotowywanie posiłków będzie jeszcze szybsze i jeszcze prostsze.

Maszynki będą dostępne w sklepach na terenie całego kraju od września 2011 w cenach promocyjnych: model ME610 w cenie 359 PLN i model ME625 w cenie 419 PLN.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe