agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Premiera superinteligentnej szczoteczki
Premiera szczoteczki Oclean X Pro Elite zplanowana jest na 29 marca 2021 r.

Premiera superinteligentnej szczoteczki

ZDROWIE I URODA / Szczoteczki elektryczne i akcesoria / 2021-03-27 11:18:45

29 marca zadebiutuje na rynku szczoteczka soniczna Oclean X Pro Elite. Urządzenie wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i posiada wielofunkcyjny ekran LCD. W pierwszej fazie sprzedaży dystrybutor oferuje klientom atrakcyjne bonusy.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Najnowsza szczoteczka od Oclean zaskakuje inteligentnymi funkcjami pomocniczymi, optymalną siłą czyszczenia oraz intuicyjną kontrolą użytkownika. Producent chciał także jeszcze lepiej dostosować sposób wyświetlenia powiadomień do potrzeb użytkowników. Żeby zobaczyć raport na temat martwych stref podczas szczotkowania, nie będziemy musimy uruchamiać aplikacji w telefonie. Przejrzysta grafika wyświetli się na wbudowanym ekranie LCD.

Bardziej dyskretna

Dzięki zastosowaniu ultradźwiękowej technologii redukcji szumów, szczoteczka Oclean X Pro Elite pracuje niemal bezgłośnie. Testy wykazały, że generuje dźwięk na poziomie 45 dB, czyli jest średnio o 20 dB cichsza od popularnych modeli na rynku. Wszyscy, którym wydawało się, że szczoteczki soniczne już są bardzo ciche, będą pozytywnie zaskoczeni komfortem użytkowania najnowszego urządzenia marki Oclean.

Diamentowe włosie

Oclean X Pro Elite myje zęby jeszcze dokładniej. Poszerzono wychylenie główki szczoteczki oraz zastosowano diamentowe włosie DuPont o zwiększonej gęstości. To sprawia, że szczoteczka nie tylko czyści skuteczniej, lecz także odpowiednio chroni dziąsła i szkliwo nawet w takcie korzystania z zaawansowanych programów czyszczenia.

Wygodne powiadomienia

Najnowsza szczoteczka od Oclean jeszcze lepiej współpracuje z systemami operacyjnymi smartfonów i tabletów. Powiadomienia wyświetlają się zarówno w aplikacji, jak i na wbudowanym ekranie LCD. Model Oclean X Pro Elite będzie też dokładnie monitorował stan uzębienia oraz nasze nawyki podczas szczotkowania i automatycznie zaproponuje optymalny program mycia zębów.

Indukcyjne ładowanie

Urządzenie korzysta z technologii bezprzewodowego ładowania w standardzie Qi, które z powodzeniem wykorzystywane jest w najnowszych smartfonach. Całkowite ładowanie szczoteczki zajmie jedynie 3,5 godziny.

Przedsprzedaż

Elektryczna szczoteczka do zębów Oclean X Pro Elite będzie dostępna w przedsprzedaży. Produkt pojawi się na stronie Aliexpress, Amazon i eBay 29 marca. W okresie przedsprzedaży kupujący będą mieli szanse na wygranie wyjątkowych nagród, wśród których znajduje się m.in. skuter elektryczny Xiaomi oraz sterylizator szczoteczek do zębów Oclean S1. Pierwsi klienci, którzy dokonają zakupu między 6 i 20 kwietnia, również będą mieli szanse na wygraną. Szczegóły oferty przedsprzedażowej oraz zestawy nagród dostępne są TUTAJ.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe