agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Prestigio wprowadza pierwsze w Europie powerbanki wykorzystujące grafen

Prestigio wprowadza pierwsze w Europie powerbanki wykorzystujące grafen

SPRZĘT RTV / Akcesoria / 2020-08-07 12:44:47

Powerbanki z serii Graphene PD oferują szybkie, bezprzewodowe ładowanie i pozwalają na ładowanie kilku urządzeń jednocześnie. Technologia grafenowa chroni je przed przegrzaniem i trzykrotnie wydłuża ich żywotność w porównaniu do tradycyjnych baterii. Oba modele z tej serii, Graphene PD 10.000 mAh i Graphene PD Pro 20.000 mAh, są wykonane z wysokiej jakości metalu i hartowanego szkła oraz wyposażone w stylowe etui z naturalnej skóry.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Powerbanki Prestigio są wyjątkowe, ponieważ są oparte na grafenie, materiale o wyjątkowej przewodności cieplnej i ruchliwości elektronów, który jest bezpieczny dla środowiska. Oznacza to, że urządzenia są odporne na wysokie temperatury oraz ładują się kilka razy szybciej niż ich odpowiedniki. Mówiąc dokładniej, model Graphene PD o pojemności 10.000 mAh potrzebuje zaledwie 50 minut, aby przejść od 0% do 100% naładowania baterii (przy użyciu ładowarki o mocy 60 W), podczas gdy model Graphene PD Pro 20.000 mAh ładuje się w ciągu 100 minut.

Oba modele posiadają porty typu C i USB 3.0, co pozwala na jednoczesne ładowanie kilku urządzeń - tabletów, smartfonów, słuchawek, głośników Bluetooth i innych. Graphene PD Pro 20.000 mAh może również ładować laptopa z technologią PD, a funkcja Pass-Through umożliwia powerbankowi ładowanie gadżetu nawet wtedy, gdy sam się ładuje. Oprócz niesamowitej szybkości ładowania, użytkownicy tej serii będą cieszyć się bezprzewodowym ładowaniem o mocy 10 W i uniwersalną kompatybilnością z dowolnymi urządzeniami w standardzie Qi (ładowanie indukcyjne).

Grafenowe powerbanki Prestigio posiadają również wielopoziomowy, bezpieczny system ładowania, który jest w pełni zgodny ze wszystkimi międzynarodowymi standardami.

Modele Graphene PD wykorzystują najlepsze materiały najwyższej jakości: metal i hartowane, polerowane szkło. Jest to dokładnie taki rodzaj produktu, który przyciąga użytkownika nie tylko specyfikacją techniczną, ale także eleganckim wyglądem. Ich przemyślana obudowa zawiera wyświetlacz z informacją o aktualnym poziomie naładowania i pozostałej żywotności baterii. Jako przyjemny bonus i dodatkową ochronę, urządzenia są dostarczane w stylowym etui ze skóry naturalnej.

Powerbanki z serii Graphene PD będą dostępne w sprzedaży w Polsce już w IV kwartale tego roku.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe