agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Projektor ZenBeam Latte już wkrótce dostępny w polskich sklepach

Projektor ZenBeam Latte już wkrótce dostępny w polskich sklepach

SPRZĘT RTV / Projektory / 2021-04-30 12:27:47

ASUS przedstawia mobilny projektor LED ASUS ZenBeam Latte - jeden z najpopularniejszych produktów przedstawionych na targach CES 2021. ZenBeam Latte L1 został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu immersyjnych wrażeń wideo i audio. Wyświetla obraz o przekątnej od 40 do 120 cali z rozdzielczością 720p, a ponadto został wyposażony w system dźwiękowy firmy Harman Kardon.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Lekki i kompaktowy ZenBeam Latte L1 zdobył wiele nagród za design, w tym 2020 Good Design, 2021 Red Dot (w kategorii design produktu), a także 2021 Taiwan Excellence. Z wyglądu urządzenie przypomina kubek do kawy i jest to pierwszy na świecie projektor z warstwą zewnętrzną z tkaniny, która zapewnia mu styl pasujący do każdego domu lub biura. Zintegrowana warstwa z tkaniny poprawia właściwości akustyczne i zapewnia korzyści w zakresie chłodzenia, zwiększając przepływ powietrza.

Wrażenia z rozrywki na dużym ekranie

Dzięki funkcji bezprzewodowej kopii lustrzanej ekranu ZenBeam Latte L1 może wyświetlać treści strumieniowane z kompatybilnych smartfonów, tabletów i innych urządzeń z systemem Android, iOS i macOS, zapewniając rozrywkę w rozdzielczości high-definition. Użytkownicy mogą również skorzystać z portu HDMI, gwarantującego kompatybilność z szeroką gamą różnych urządzeń źródłowych. Port USB Type-A umożliwia podłączenie klawiatury lub myszy i może być również wykorzystywany do ładowania urządzeń mobilnych.

ZenBeam Latte oferuje maksymalną jasność LED na poziomie 300 lumenów i natywną rozdzielczość HD z obsługą źródła sygnału FHD. Zastosowany w nim obiektyw o krótkim rzucie umożliwia wyświetlanie obrazu o przekątnej 40 cali na odległość 1 metra lub obrazu o przekątnej 120 cali na odległość 3,2 metrów.

Wyjątkowy dźwięk w każdym scenariuszu zastosowań

ZenBeam Latte może być również wykorzystywany jako głośnik bezprzewodowy odtwarzający muzykę poprzez Bluetooth®, do 12 godzin na jednym naładowaniu baterii. Jest on wyposażony w 10-watowy głośnik certyfikowany przez Harman Kardon, który został dostrojony pod kątem wykorzystania zewnętrznej powłoki z tkaniny.

Ekskluzywne oprogramowanie ASUS AudioWizard oferuje trzy tryby presetów, które optymalizują dźwięk pod kątem różnych scenariuszy zastosowań. W trybie filmowym ulepszane są głosy, tryb muzyki udoskonala basy i oferuje szerszy zakres tonalny do różnych gatunków muzyki, natomiast w trybie rozgrywki użytkownik cieszy się bardziej immersyjnym dźwiękiem i wyraźnym głosem podczas gry, dla jeszcze lepszych wrażeń gamingowych.

Komfort rozrywki dla rodziny

W pakiecie z projektorem ZenBeam Latte dołączony jest pilot zdalnego sterowania, do łatwej nawigacji i obsługi. Wygodny pokrowiec i zintegrowana bateria zapewniająca do trzech godzin nieprzerwanej rozrywki (w trybie energooszczędnym). ZenBeam Latte posiada fabrycznie zainstalowaną platformę multimedialną Aptoide TV, dedykowany ekosystem strumieniowania multimediów z ponad 2500 aplikacjami, w tym YouTube, Amazon Prime Video, Hulu i Netflix.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

  • Lampa LED o mocy 300 lumenów i obiektyw o krótkim rzucie umożliwiają projekcję obrazu o przekątnej 40 cali w jakości HD z odległości 1 metra oraz obrazu o przekątnej do 120 cali z odległości 3,2 metrów
  • Obsługa bezprzewodowej kopii lustrzanej ekranu urządzeń mobilnych, a ponadto różne opcje połączenia, w tym HDMI, USB Type‑A, jak również gniazdo słuchawkowe jack
  • 10-watowy głośnik z certyfikacją Harman Kardon oraz wbudowana bateria o pojemności 6000 mAh, zapewniająca moc na maksymalnie 3 godziny odtwarzania wideo lub 12 godzin odtwarzania dźwięku przez Bluetooth
  • Wyjątkowo lekka konstrukcja wyróżniająca się powłoką z tkaniny

Dostępność i ceny

ASUS ZenBeam Latte L1 dostępny będzie w polskich sklepach pod koniec maja 2021 r., w sugerowanej cenie 2299 PLN. Więcej informacji można uzyskać od swojego lokalnego przedstawiciela ASUS.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe