agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Propozycje Garmin na aktywny majowy weekend

Propozycje Garmin na aktywny majowy weekend

GPS / Akcesoria GPS / 2011-04-28 07:27:00

Easyrider: Nawigacja zũmo 220 zaprojektowana została z myślą o motocyklistach. Odporna na wstrząsy i wilgoć obudowa, bogaty zestaw akcesoriów do montażu oraz dotykowy ekran, który obsługiwać można nawet w grubych rękawicach - to jej cechy rozpoznawcze. Urządzenie nie tylko wskaże drogę, ale dostarczy też cennych w czasie podróży informacji, takich jak prędkość, kierunek, wysokość nad poziomem morza, czy konieczność uzupełnienia baku.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Zũmo podpowie również, którym pasem należy się poruszać, aby nie przegapić właściwego skrętu. Nawet jeśli lubimy szybką jazdę, bez problemu usłyszymy komunikaty głosowe, mogą one być bezprzewodowo przesyłane przy użyciu zestawu słuchawek lub kasku Bluetooth.

Wiatr w żagle

GPSMAP 78 to urządzenie, które powstało z myślą o miłośnikach żeglarstwa. Wytrzymała, niezatapialna obudowa, ergonomiczny kształt, intuicyjny interfejs sprawdzą się podczas niejednego rejsu. Możliwość przenoszenia do urządzenia własnych map, ulubionych lokalizacji i miejsc znanych tylko nielicznym z pewnością dostarczy wrażeń żeglarzom pływającym rekreacyjnie po Mazurach czy Bałtyku. Z GPSMap 78 zawsze dysponujemy informacją o naszej aktualnej pozycji oraz najbliższym punkcie opieki medycznej, czy posterunku policji, a dedykowany przycisk MOB (Man Overboard) nie pozwoli stracić z oka człowieka za burtą.

Rowerem przez Świat

[[[zdjecie,2729,prawa]]] Garmin Edge 800 to rowerowy komputer pokładowy z GPS, który sprawdzi się zarówno podczas rowerowych wypadów za miasto jak i codziennych dojazdów do pracy po powrocie z urlopu. Pozwala śledzić dystans, prędkość, czas, pozycję oraz wzniesienia i spadki terenu. Dzięki dotykowemu ekranowi i intuicyjnemu menu obsługa nie nastręcza trudności, a wbudowana mapa bazowa zapewni orientację nawet w nieznanym terenie. Liczne funkcje treningowe oraz łączność z platformą Garmin Connect umożliwiają śledzenie postępów oraz dzielenie się ciekawymi trasami z innymi miłośnikami dwóch kółek. Urządzenie wyposażone zostało w odporną na wstrząsy i wilgoć obudowę.

Na szlaku

Oregon 550 to urządzenie dla miłośników aktywnej turystyki, które sprawdzi się niezależnie od klimatu i terenu. Oregon 550 wyposażony został w mapę topograficzną Europy, elektroniczny kompas oraz wysokościomierz barometryczny, pozwalający precyzyjnie określić kierunek i wysokość. Wytrzymała, wodoszczelna obudowa sprawdzi się w nawet podczas niesprzyjających warunków pogodowych, a dotykowy ekran zachowa czytelność nawet przy pełnym słońcu. Do dyspozycji mamy wbudowany aparat fotograficzny (3,2 Mpx) z czterokrotnym zoomem, który automatycznie przypisuje wykonanym zdjęciom znaczniki geograficzne.

W Polskę idziemy

Mapa Garmin Topo Polska 2011 zapewnia pełne pokrycie topograficzne obszaru Polski. Zarówno zaawansowani globtroterzy jak i miłośnicy aktywnego wypoczynku zyskują dzięki niej m.in. dostęp do informacji o przydatnych punktach POI, ukształtowaniu rzeźby terenu. Topo Polska 2011 zawiera ponadto sieć dróg, pieszych i rowerowych szklaków turystycznych, granice parków narodowych i innych obszarów chronionych a także specjalne oznaczenia szczytów, przełęczy, skrzyżowań szlaków, stacji ratunkowych GOPR. Mapa jest kompatybilna z wybranymi urządzeniami Garmin.
 

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe