agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Prosto do celu z Mio Spirit 7700
fot. Mio

Prosto do celu z Mio Spirit 7700

GPS / 2018-06-22 13:00:43

Planując wyjazd wakacyjny należy pamiętać, by opracować trasę tak, żeby uniknąć okrężnych dróg, korków i miejsc, które potrafią odebrać przyjemność z jazdy. Mio przychodzi z pomocą wszystkim urlopowiczom, prezentując nową nawigację Spirit 7700, która daje gwarancję sprawnego dotarcia do celu podróży.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Mio Spirit 7700 to urządzenie, które może zaskoczyć niejednego użytkownika. Jego mocnymi cechami są przede wszystkim duży czytelny ekran, funkcjonalność i łatwość w montażu oraz najwyższej jakości mapy. Z takim wyposażeniem (i wieloma innymi dodatkowymi funkcjami), nie ma mowy o zgubieniu się podczas wycieczki samochodem.

Niezwodne mapy

Nawigacja ma do zaoferowania najlepsze mapy drogowe, które dostarcza TomTom przez cały okres użytkowania. Co więcej, ich aktualizacja przebiega sprawnie i bezpłatnie. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i pobrać uaktualnienia, które dostępne są cztery razy w roku. Nie trzeba zatem martwić się zmianami na drogach i korkami oraz dodatkowymi opłatami związanymi z aktualizacją map.

Wygląd i funkcjonalność

Nawigację skonstruowano tak, by maksymalnie ułatwić posługiwanie się nią podczas jazdy. Warto zwrócić uwagę na duży wyświetlacz o przekątnej 5”, z podwyższona rozdzielczością 800x480 pikseli. Doskonale widać na nim każdy szczegół mapy, nawet z większej odległości. Dotykowy ekran to kolejny atut, dzięki któremu kierowca nie będzie musiał skupiać swojej uwagi na szukaniu niewidocznych lub słabo oznaczonych przycisków, zamiast na drodze. Nowością jest tu magnetyczny uchwyt, zapobiegający wstrząsom i utrzymujący nawigację w jednym miejscu. Dzięki niemu urządzenie stabilnie trzyma się na szybie, ale i jednocześnie ładuje się. Przy każdym zdejmowaniu nie trzeba odłączać kabla. Wszystko odbywa się automatycznie. Inną korzyścią takiego mocowania jest wbudowane w bazę złącze zasilania micro USB, które ogranicza ilość przewodów mogących rozpraszać kierowcę. Ładowarka posiada podwójne gniazdo USB, dla większego komfortu stosowania.

…ale to nie wszystko

Spirit 7700 prezentuje kierowcy dokładne mapy, z możliwością wyboru jednej z czterech opcji trasy, np. najlepiej dostosowanej do naszego stylu jazdy, najkrótszej lub najbardziej ekonomicznej.  System IQ Routes wspomaga inteligentne wyszukiwanie dróg, bazując na trasach, które najczęściej wybierają kierowcy. Informacje, pobierane razem z aktualizacją map szybko i bezpiecznie doprowadzą do celu, omijając korki na naszym szlaku. Z drugiej strony inni kierowcy, mogą korzystać z naszych tras, na zasadzie sieci informacji o najlepszych drogach. Personalizacja wyboru tras przebiega także z wykorzystaniem funkcji LearnMe Pro, która ,,uczy się” stylu jazdy użytkownika. Charakterystyczny styl pomaga urządzeniu dopasować trasę najbardziej odpowiadającą naszym preferencjom, wpływając pozytywnie na komfort jazdy.

W trosce o bezpieczeństwo kierowców, Spirit 7700 oferuje system informujący o orientacyjnym położeniu samochodu względem bocznych pasów ruchu. Nawigacja posiada także podgląd dopuszczalnej na drodze prędkości, wyświetlany na ekranie. Nawet mimo słabego oznaczenia lub widoczności znaków drogowych, można sprawnie dostosować prędkość pojazdu, zachowując bezpieczeństwo swoje i innych podróżujących. Podgląd skrzyżowań i zjazdów w technice 3D to następne udogodnienie pozwalające odpowiednio wcześnie zająć właściwy pas do skrętu w wybranym kierunku. Asystent kierowcy z takimi funkcjami jak powyższe, nie dopuści do powstania stresujących sytuacji na drodze i pozwoli poczuć się bezpiecznie w podróży. Dodatkowym atutem nawigacji jest baza fotoradarów, która dzięki połączeniu z GPS-em, pomoże kierowcy ograniczyć prędkość przed kontrolą drogową i tym samym uniknąć mandatu. Bazę fotoradarów, podobnie jak mapy, można bezpłatnie aktualizować przez cały okres użytkowania urządzenia.

W przypadku jakichkolwiek usterek spowodowanych z winy producenta, produkt posiada dwuletnią gwarancję ,,door to door”. Oznacza to nic innego, jak zobowiązanie producenta do poniesienia wszelkich opłat związanych z wysłaniem wadliwego sprzętu do wytwórcy, jak i odesłaniem go z powrotem do klienta. Cała reszta procedury zwrotu lub wymiany przebiega tak jak w ,,normalnym” przypadku.

Opłaca się mieć przy sobie nawigację, dzięki której droga na wyczekiwany urlop, stanie się bezstresowa i wręcz wygodna. Warto zaopatrzyć się u zaufanego producenta, jakim jest Mio, który dodatkowo proponuje swoje urządzenia w bardzo rozsądnych cenach.

  • Cena Mio Spirit 7700 LM Polska – 399 zł
  • Cena Mio Spirit 7700 LM Europa – 549 zł

Przy zakupie nawigacji Spirit 7700 do 15 lipca 2018 r. można uzyskać zwrot 50 zł w ramach promocji Mio Cashback. Więcej informacji na stronie: http://www.miocashback.pl/.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe