agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Przechowuj swoje gry jak skarby dzięki  Seagate Sea of Thieves Game Drive do konsoli Xbox

Przechowuj swoje gry jak skarby dzięki Seagate Sea of Thieves Game Drive do konsoli Xbox

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Dyski, napędy i nośniki pamięci / 2018-03-06 11:59:26

Nadciąga wyczekiwana premiera gry Sea of Thieves. Z tej okazji Seagate przy współpracy z firmą Microsoft® oraz studiem Rare prezentuje ekskluzywną edycję limitowaną swoich dysków gamingowych dedykowanych konsoli Xbox®. Seagate Sea of Thieves Game Drive to nie tylko fascynujący design, to także miesiąc subskrypcji pakietu Game Pass dla platformy Xbox. Co więcej,  aby zwiększyć emocje rozgrywki Seagate dołącza do pakietu wysadzany klejnotami garłacz Midnight Blunderbuss.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Najnowszy limitowany model dysku Seagate Game Drive o pojemności 2TB umożliwia przechowywanie aż do 50 gier. Ponadto wyposażony został w szybkie złącze USB 3.0, pozwalające na uruchamianie gier równie szybko co tych, zapisanych bezpośrednio na dysku twardym konsoli. Dzięki funkcji „plug and play” możliwe jest podłączenie dysku do dowolnej konsoli Xbox i błyskawiczne rozpoczęcie rozgrywki. Całość zamknięta jest w lekkiej, kompaktowej obudowie co sprawia, że przenoszenie dysku jest bardzo wygodne.

Edycja Sea of Thieves cechuje się dedykowanym designem nawiązującym do motywu gry. Na obudowie znajdziemy czaszkę „Żniwiarza”, a całość utrzymana jest w ciemnofioletowej, „pirackiej” kolorystyce. Dodatkowo producent do każdego dysku z edycji specjalnej dołącza wysadzaną klejnotami broń - garłacz Midnight Blunderbuss. W zestawie z urządzeniem dostępne jest również miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass, oferującą dostęp do katalogu ponad 100 wspaniałych gier - w tym Sea of Thieves.

Nowy Seagate Sea of Thieves Game Drive idealnie komponuje się ze specjalnie stworzoną na tą okazję limitowaną wersją kontrolera bezprzewodowego Xbox - Sea of Thieves, charakteryzującego się półprzezroczystą ciemnofioletową obudową i świecącą czaszką.

Dysk Seagate Sea of Thieves Game Drive trafi do sprzedaży wraz z dniem oficjalnej premiery gry Sea of Thieves, czyli 20 marca. Dostępny będzie w sugerowanej cenie detalicznej 349 zł. Podobnie jak w przypadku wszystkich edycji specjalnych, ilość dysków będzie ograniczona.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe