agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Przegląd Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox
File Brick

Przegląd Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox

INNE / Aplikacje / 2014-02-18 15:45:00

Przedstawiamy Państwu najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox. Poniżej znajdą Państwo krótkie zestawienie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

TVP Stream

Śledź zimowe igrzyska olimpijskie na ekranie swoich urządzeń z Windows Phone oraz Windows 8/Windows 8.1. Dzięki aplikacji TVP Stream otrzymasz dostęp do wszystkich transmisji na żywo, a także archiwalnych nagrań. Oglądaj sportowe zmagania, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Dodatkowo TVP Stream to także dostęp do kanału TVP Info, TVP Parlament oraz 16 ośrodków regionalnych TVP.

[[[zdjecie,14240,duze]]]

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android

Sweets Mania Space Quest

Pomóż zebrać swojemu bohaterowi jak najwięcej słodkości. Aby tego dokonać, musisz je łączyć w grupy po minimum trzy. Sweets Mania Space Quest to popularna gra w łączenie kryształków w nowej, osłodzonej oprawie. Spora ilość poziomów zapewni wiele godzin dobrej zabawy, a przyjemna grafika i muzyka umilą chwile spędzone z grą.

[[[zdjecie,14238,duze]]]

Cena: 4,99zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1

TV.PLAY.PL

Aplikacja dla klientów sieci Play oferująca dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych. Ofertę podzielono na pakiety, a miłośnicy oglądania telewizji na ekranie smartfona mogą wykupić specjalny, nielimitowany transfer danych.

[[[zdjecie,14242,duze]]]

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, Android

Poki

Często trafiasz w sieci na artykuły, których w danym momencie nie możesz przeczytać, a chciałbyś je zapisać na później? Rozwiązaniem jest usługa Pocket oraz współpracujące z nią aplikacje, takie jak Poki. Poki pozwala gromadzi oraz czytać zebrane już treści. W razie potrzeby tekst może zostać przeczytany przez nasz telefon, nawet w języku polskim. To tylko jedna z wielu możliwości jakie oferuje ten program.

[[[zdjecie,14243,duze]]]

Cena: 6,99 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Sport.pl

Najważniejsze informacje ze świata sportu zebrane w jednej aplikacji. W nowatorski sposób łączy ona doniesienia prasowe z komentarzami umieszczanymi na serwisach społecznościowych. Istotną funkcją są powiadomienia, dzięki którym aplikacja poinformuje nas za każdym razem, gdy w świecie sportu wydarzy się coś ważnego.

[[[zdjecie,14237,duze]]]

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, Android, iOS

File Brick

File Brick to nietypowy menadżer plików. Poza standardowymi dla tego typu aplikacji możliwościami zarządzania naszymi plikami, posiada wsparcie dla usług społecznościowych. Dane w nich zawarte przedstawiane są w formie katalogów i plików. Facebookowi będą towarzyszyły foldery ze zdjęciami, a YouTube’owi nasze ulubione filmy. Zarządzać możemy także kilkoma popularnymi dyskami w chmurze. To wszystko w jednej aplikacji.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

Grand Theft Auto: San Andreas

Odświeżona edycja najpopularniejszej części serii Grand Theft Auto. Po premierze wersji na Windows Phone 8, teraz także posiadacze komputerów i tabletów PC z Windows 8 oraz Windows 8.1 mogą powrócić na ulice Liberty City. Grać możemy za pomocą ekranu dotykowego, klawiatury i myszki bądź też pada.

[[[zdjecie,14235,duze]]]

Cena: 23,99 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, Android, iOS

Fable Anniversary

Pierwsza część tej kultowej sagi, po raz pierwszy dostępna na konsoli Xbox 360. Rocznicowe wydanie z okazji dziesięciolecia tego tytułu, przynosi ze sobą wiele zmian. Nowa grafika w jakości HD, ulepszona rozgrywka, czy też wsparcie dla usługi Xbox SmartGlass, to tylko część z nich.

[[[zdjecie,14233,duze]]]

Cena: 129 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Xbox 360

Fable Trilogy

Idealna propozycja dla osób, które dopiero chcą rozpocząć przygodę w magicznym świecie Fable. Wszystkie trzy tytuły dostępne w jednym pakiecie. W skład zestawu wchodzi także Fable Anniversary.

[[[zdjecie,14234,duze]]]

Cena: 219 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Xbox 360

World of Tanks

Jedna z najpopularniejszych gier online ostatnich lat, teraz także na konsoli Xbox 360. Pokieruj legendarne modele czołgów do zwycięstwa na polu walki. Za jednym razem w potyczce może brać udział do 30 graczy. World of Tanks dostępna jest za darmo dla posiadaczy konta Xbox Live Gold.

[[[zdjecie,14241,duze]]]

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Xbox 360

źródło: microsoft/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe