agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Przegląd Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 25
Atlas ptaków dla dzieci

Przegląd Microsoft: najciekawsze aplikacje i gry na Windows, Windows Phone i Xbox, odcinek 25

INNE / Aplikacje / 2014-05-27 19:30:00

Przedstawiamy najciekawsze płatne i bezpłatne aplikacje i gry tego tygodnia, dostępne na urządzenia m.in. z systemem Windows Phone 8, Windows 8/Windows 8.1 oraz Xbox.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Maleficent Free Fall

 [[[zdjecie,15091,duze]]]

Gra na podstawie najnowszego kinowego hitu Disneya - Czarownica. Zabawa polega na klasycznym przesuwaniu elementów tak, aby obok siebie znalazły się minimum 3 takie same. Pomiędzy poszczególnymi misjami poznajemy historię oraz nowych bohaterów.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, Android, iOS

Atlas ptaków dla dzieci

Multimedialny atlas ptaków, dla młodszych użytkowników smartfonów. Odnajdziemy w nim opis aż 48 gatunków. Każdy opatrzono zdjęciem HD, dźwiękiem wydawanym przez ptaka, a także lektorem, który przeczyta za nas opis.

Cena: 3,49 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, iOS

Bad Piggies

[[[zdjecie,15097,duze]]]

Świnki znane z serii Angry Birds doczekały się swojej własnej gry. Jak się okazuje drzemie w nich zmysł konstruktorski. W Bad Piggies naszym zadaniem jest tworzenie niesamowitych konstrukcji, które pomogą nam wykonać zadanie i pokonać przeszkody na danej planszy.

Cena: 3,49 zł
Darmowa wersja testowa: brak
Gra dostępna na: Windows Phone, iOS, Android

Microsoft Treasure Hunt

[[[zdjecie,15093,duze]]]

Współczesna wersja kultowego Sapera. Wcielając się w poszukiwacza skarbów, przemierzamy kolejne podziemia w poszukiwaniu kosztowności. Zasady są zbliżone do tych z klasycznego Sapera, największym zmianom uległa oprawa graficzna.

Cena: darmowa
Gra dostępna na: Windows 8/Windows 8.1

Sticky Notes HD

[[[zdjecie,15094,duze]]]

Narzędzie do tworzenia notatek w formie kafelków na ekranie start. Dodatkowo posiada możliwość zarządzania wszystkimi zapiskami, nadawania im priorytetów oraz ustawiania przypomnień.

Cena: bezpłatna
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Titanfall Companion App

[[[zdjecie,15095,duze]]]

Nieoceniona pomoc dla każdego gracza Titanfall. Statystyki, informacje o mechach, historia świata gry, a do tego dostęp do danych naszego konta. Titanfall Companion App to skarbnica wiedzy o grze oraz naszych aktualnych osiągnięciach.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone, Windows 8/Windows 8.1, iOS, Android 

Trampkomania z Windows Phone

[[[zdjecie,15096,duze]]]

Lubisz swój układ kafelków na ekranie start? Podziel się nim z innymi i wygraj trampki w jednym z 3 kafelkowych motywów. Dzięki aplikacji Trampkomania z Windows Phone możesz wziąć udział w konkursie i zyskać szansę otrzymania jednych z nich.

Cena: darmowa
Aplikacja dostępna na: Windows Phone

Max: The Curse of Brotherhood

[[[zdjecie,15092,duze]]]

Max: The Curse of Brotherhood to tytuł dla miłośników platformówek. Tym, co wyróżnia grę na tle innych jest magiczny ołówek. Za jego pomocą dorysowujemy do planszy dodatkowe obiekty i platformy, które pomogą ukończyć nam planszę. Gra stawia nie tylko na zręczność, ale również kreatywne podejście do zabawy.

Cena: 59,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360

Magrunner: Dark Pulse

[[[zdjecie,15090,duze]]]

Gra logiczna, w której akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Pomysł na rozgrywkę przypomina serię Portal, jednak Magrunner: Dark Pulse posiada znacznie bardziej mroczny klimat. Oparto go na prozie H.P. Lovecrafta. Dzięki takiemu połączeniu otrzymujemy, bardzo oryginalną mieszankę zagadek i grozy, skierowaną raczej do starszych graczy.

Cena: 34,99 zł
Darmowa wersja testowa: jest
Gra dostępna na: Xbox 360

źródło: microsoft/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe