agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Przygotuj się na premierę nowego smartfona z serii Huawei Nova na huawei.pl – do zdobycia zniżki i vouchery na zakupy

Przygotuj się na premierę nowego smartfona z serii Huawei Nova na huawei.pl – do zdobycia zniżki i vouchery na zakupy

GSM / Smartfony / 2021-10-14 11:32:59

Huawei zaprasza wszystkich oczekujących na premierę nowego smartfona z serii Huawei Nova do udziału w atrakcyjnej promocji, w której do wygrania są kupony zniżkowe do sklepu huawei.pl i vouchery na zakup wybranych urządzeń za 1 zł, w tym smartfona Huawei Mate 40 Pro. Promocja potrwa do 21 października lub do wyczerpania zapasów.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Uczestnicy każdego dnia mają nową szansę na wygraną. Do zdobycia są kupony zniżkowe 200 zł, 100 zł i 50 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie huawei.pl oraz vouchery na zakup jednego z urządzeń za 1 zł na huawei.pl – smartfona Huawei Mate 40 Pro, opaski Huawei Band 6 i opaski Huawei Band 4.

Aby wziąć udział w promocji, wystarczy zalogować się za pomocą ID Huawei lub zarejestrować nowe konto, następnie wejść w baner, znajdujący się na stronie internetowej: https://consumer.huawei.com/pl/offer/nova-teaser/, a następnie kliknąć w przycisk „Start”, aby odebrać jedną z nagród.

Zniżki nie łączą się ze sobą – jedna zniżka może zostać wykorzystana na jedno zamówienie na huawei.pl. Zdobyty kupon lub voucher zostanie automatycznie przypisany do konta użytkownika i może być wykorzystany w ciągu 45 dni od dnia jego otrzymania. Regulamin promocji znajduje się na stronie: https://consumer.huawei.com/pl/offer/nova-teaser-regulamin/

Huawei jest jednym z wiodących producentów infrastruktury telekomunikacyjnej i elektroniki użytkowej na świecie. Pełne portfolio produktów marki dostępne jest w sklepie internetowym huawei.pl, w którym na odwiedzających codziennie czekają nowe, atrakcyjne promocje, a w każdy wtorek klienci mogą skorzystać z oferty OkazjoWTORKÓW. W sklepie można znaleźć szeroką gamę produktów: smartfony, laptopy, tablety, smartwatche, słuchawki, routery i akcesoria, w tym produkty ekskluzywne, niedostępne nigdzie indziej. Na klientów czeka również szereg benefitów, w tym wiele wygodnych form płatności, atrakcyjne raty 0%, darmowe i bezpłatne dostawy czy 15 dni na ewentualny bezpłatny zwrot zakupionego towaru, a także 50 zł na zakupy za zapisanie się do newslettera.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe