agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Radio Hama DR5BT to idealny sprzęt do cieszenia się audycjami czy muzyką w tle
materiały prasowe

Radio Hama DR5BT to idealny sprzęt do cieszenia się audycjami czy muzyką w tle

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2023-11-07 10:45:07

W świecie technologii muzycznych pojawił się nowy gracz, czyli kłaniające się stylistycznej klasyce radio cyfrowe Hama DR5BT z dyskretnym ekranem LCD. To propozycja w sam raz na kuchenną półkę, kredens lub biurko, jednak wpasuje się w dosłownie każde wnętrze. Pozwala na zapisanie we wbudowanej pamięci 30 ulubionych stacji FM, ale też najnowocześniejszych DAB/DAB+. Wbudowany głośnik ma 5 W mocy, a bateria pozwala na 8 godzin ciągłej pracy. Znajdziemy tu też złącza USB-A i C oraz AUX.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Firma Hama wprowadza na rynek radio cyfrowe DR5BT, poszerzając swoją i tak już mocno rozbudowaną ofertę w tym segmencie produktowym. Wbudowane 30 miejsc na ulubione stacje dla fal FM i DAB/DAB+ pozwala na szybki dostęp do najchętniej słuchanych programów z szeroką ofertą muzyki, audycji czy podcastów. W dodatku są one oferowane w cyfrowej jakości, bez żadnych szumów oraz zakłóceń.

Całość została zamknięta w eleganckiej i niewielkiej prostokątnej obudowie, utrzymanej w szaro-grafitowych barwach. Wymiary radia to 15,6 x 9,52 x 6 cm, a waga wynosi 350 g.

Na froncie urządzenia znajdziemy wszelkie niezbędne przyciski funkcyjne i pokrętło do regulacji głośności. Dzięki dwóm przyciskom bezpośredniego wybierania można zapisać swoje ulubione stacje i natychmiastowo ustawiać je bez konieczności mozolnego ręcznego szukania. Wybór stacji i inne treści możemy odczytywać na ekranie LED o przekątnej 1,7 cala. Nie mogło tu też zabraknąć oczywiście anteny teleskopowej.

Jednym z najważniejszych atutów tego modelu jest wbudowany moduł Bluetooth 5.0, który pozwala na łatwe strumieniowanie muzyki z urządzeń mobilnych, takich jak smartfon, tablet czy laptop. Producent pomyślał też o wbudowaniu gniazda USB-A do odtwarzania plików muzycznych z nośników zewnętrznych, np. pendrive’ów czy odtwarzaczy MP3. Kolejny atut to obecność złącza AUX.

Radio jest zasilanie sieciowo i akumulatorowo, natomiast ładuje się je poprzez dołączony kabel USB-C, wykorzystując zintegrowany port tego typu. Wbudowana bateria pozwala na nieprzerwane słuchanie ukochanych melodii przez 8 godzin. Najnowszy sprzęt z logo Hama bez problemu może więc służyć jako głośnik mobilny o mocy 5 W. Uwagę niewątpliwie zwraca obsługa zaawansowanego kodeka AAC.

Radio cyfrowe Hama DR5BT FM DAB/DAB+ trafiło już do sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej 159 zł.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe