agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
RapidO jak „szybki” – poznaj rodzinę innowacyjnych pralek, pralko-suszarek i suszarek marki Candy o najwyższych klasach efektywności energetycznej

RapidO jak „szybki” – poznaj rodzinę innowacyjnych pralek, pralko-suszarek i suszarek marki Candy o najwyższych klasach efektywności energetycznej

DUŻE AGD / Pralki / Suszarki / 2021-06-01 12:35:31

Seria urządzeń Candy RapidO definiuje pranie na nowo, wychodząc naprzeciw niemal wszystkim naszym potrzebom, ułatwiając nam życie, oszczędzając nasz czas i przyczyniając się do ochrony środowiska. Do wyboru mamy najbardziej kompletny zestaw aż 9 szybkich programów prania, z których najkrótszy trwa jedynie 14 minut. Dzięki programom do suszenia, nasze pranie nie będzie wymagało prasowania i z pralki trafi prosto do szafy. Natomiast najwyższe klasy energetyczne urządzeń Candy pozwolą oszczędzić energię i zadbać o środowisko. Poznaj pralki, pralko-suszarki i suszarki Candy RapidO, dzięki którym odkryjesz na nowo swój wolny czas.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Candy RapidO – jeżeli chcesz zaoszczędzić czas

Jak sama nazwa wskazuje, wybierając urządzenia Candy z serii RapidO możesz liczyć na naprawdę szybkie i skuteczne pranie. Zapewnia to najbardziej kompletny zestaw 9 szybkich programów trwających mniej niż godzinę (14 ', 29', 30 ', 39', 44 ', 59'), z których najkrótszy trwa zaledwie 14 minut. Dzięki nim oszczędzisz czas, ciesząc się jednocześnie z perfekcyjnych rezultatów prania.

Wśród szybkich programów warto wspomnieć o tak potrzebnym w obecnych czasach, programie piorącym w 60°C – Higiena+, dzięki któremu zyskujesz czyste i zdezynfekowane pranie w zaledwie 59 minut. Dla sportowców Candy poleca natomiast szybki program Sport&Gym, który już w 29 minut wypierze strój do biegania czy kostium kąpielowy po wizycie na basenie.

Oszczędności czasu sprzyja także nowoczesna technologia Easy Iron zastosowana w pralkach Candy RapidO. Pozwala ona zmniejszyć zagniecenia odzieży nawet o 80%. Dzięki temu prasowanie ubrań stanie się rzadkością, co z pewnością docenią wszyscy użytkownicy, którzy nie przepadają za tą czynnością.

Candy RapidO – jeżeli chcesz oszczędzić energię i zadbać o środowisko

Od 1 marca 2021 roku obowiązują w Polsce nowe zasady unijne etykietowania energetycznego pralek i pralko-suszarek – produkty te są teraz oznaczane wyłącznie w skali od A do G, bez „plusów”. Czyli według nowej skali, najwyższą efektywność energetyczną oznacza klasa A. I taką właśnie klasę posiadają innowacyjne pralki oraz pralko-suszarki (dla funkcji prania) Candy z serii RapidO (na przykład pralka Candy RO1484DWMCRE/1-S). Suszarki zachowały natomiast dotychczasową skalę oznaczającą efektywność energetyczną – i tu jak dotąd najwyższą oszczędnością energii wykazują się urządzenia o klasie A+++. Wśród nich są suszarki Candy RapidO. Wybierając zatem urządzenia z tej serii mamy pewność, że są to najbardziej energooszczędne urządzenia na naszym rynku. Dzięki nim oszczędzisz pieniądze i pozytywnie wpłyniesz na ochronę środowiska naturalnego.

Candy RapidO – jeżeli lubisz pranie czyste, suche, niemal bez zagnieceń i prosto do szafy

Wybierając pralko-suszarki Candy z serii RapidO (na przykład Candy RapidO ROW 4964DXH\1-S) w krótkim czasie wypierzesz i wysuszysz swoje ubrania tak, aby były gotowe od razu do powieszenia w szafie. Urządzenie samo dostosuje program i długość suszenia do wielkości załadunku. Co więcej, zastosowane w urządzeniach najnowocześniejsze technologie sprawiają, że ubrania po zakończeniu procesu suszenia mają mniej zagnieceń, dzięki czemu długie i uciążliwe prasowanie odchodzi w zapomnienie. Warto także wspomnieć, że pralko-suszarki i suszarki Candy RapidO zapewniają pełne bezpieczeństwo suszonych ubrań dzięki funkcji optymalnego suszenia oraz zastosowaniu pary wodnej. Możemy być pewni, że suszona odzież nie utraci swojego rozmiaru, kształtu i faktury tkaniny. Gwarantuje to przyznany urządzeniom Candy RapidO certyfikat Woolmark.

Candy RapidO – jeżeli szukasz nowoczesnej i niezawodnej pralki, pralko-suszarki lub suszarki

Candy RapidO to przyjaźń na lata. Wydajne i energooszczędne urządzenia z tej serii zostały wyposażone w niezwykle trwały i cichy silnik inwerterowy, który jest objęty 10-letnią gwarancją.

Candy RapidO to także najnowocześniejsze technologie. Wśród nich warto wspomnieć o KG Detector, czyli zaawansowanej automatyce wagowej, która samodzielnie dobierze najlepsze parametry prania, takie jak ilość wody, prędkość wirowania oraz czas trwania cyklu, dostosowując je do objętości prania i wybranego rodzaju tkaniny. Funkcja ta wykrywa również obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania. Technologia ta wpływa także na odpowiednie ułożenie odzieży wewnątrz bębna podczas prania, co eliminuje przeciążenie niektórych części pralki, wydłuża jej żywotność i zmniejsza hałas.

Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest także funkcja "Zatrzymuj i dorzucaj", dzięki której w każdej chwili możesz bezpiecznie dorzucić zapomnianą część garderoby. Wystarczy nacisnąć pauzę, od razu otworzyć bęben, dorzucić ubranie i bezpiecznie kontynuować proces prania.

Candy RapidO – jeżeli lubisz, gdy urządzenia domowe podpowiadają najlepsze rozwiązania

Firma Candy wyposażyła swoje urządzenia w moduł wi-fi, który umożliwia ich sterowanie za pomocą smartfona. Dedykowana aplikacja Simply-FI pozwala wykonać zdalnie wiele czynności: sprawdzić stan pracy urządzeń, tworzyć własne programy prania, monitorować stan techniczny sprzętu, czy sprawdzić porady na temat najlepszej pielęgnacji tkanin.

Co więcej, aplikacja wraz z funkcją Snap&Wash podpowie nam jaki program jest optymalny dla naszego prania. Wystarczy zrobić zdjęcie brudnej odzieży, a aplikacja podpowie najszybszy i najlepszy program, ustawiając automatycznie temperaturę i prędkość wirowania.

Więcej informacji o urządzeniach Candy RapidO: https://www.candy.pl/pl_PL/promo-rapido

Dostępność

Pralki, pralko-suszarki i suszarki Candy RapidO dostępne są w sieciach sklepów RTV EURO AGD, Media Expert.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe