agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer Blade 14 zaświecił w nowej wersji kolorystycznej – Mercury Edition

Razer Blade 14 zaświecił w nowej wersji kolorystycznej – Mercury Edition

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Laptopy / 2022-11-16 11:53:55

Razer Blade 14, najpotężniejszy na świecie 14-calowy laptop do gier, od teraz jest także dostępny w edycji Mercury. Nowa kolorystyka to połączenie obudowy wykonanej z anodyzowanego aluminium w kolorze Mercury z czarną matową klawiaturą, co nadaje urządzeniu wyjątkowy sznyt i urok.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowe wersje kolorystyczne będą dostępne w dwóch konfiguracjach: z kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX™ 3060 lub NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti. Dodanie do linii laptopów Blade 14 koloru Mercury oznacza, że obecnie urządzenia można kupić aż w trzech różnych kolorach - Mercury, Quartz i Black.

Wraz z premiera nowej wersji kolorystycznej Razer udostępnił również aktualizację oprogramowania dla modeli Blade 14 z 2022, która modernizuje dwa porty Type-C USB-3.2 Gen 2 do standardu USB-4 i wprowadza wsparcie dla Microsoft Pluton. USB-4 rozszerza kompatybilność z urządzeniami peryferyjnymi, daje możliwość podłączania większej liczby urządzeń zewnętrznych, umożliwia pracę z wieloma monitorami oraz obsługuje urządzenia peryferyjne Thunderbolt, w tym stację dokującą Razer Thunderbolt Dock i zewnętrzne obudowy na karty graficzne Core X i nie tylko. Technologia zabezpieczeń „chip-to-cloud” Microsoft Pluton chroni użytkowników za pomocą wielu funkcji sprzętowych i usług zabezpieczających. Nowi i obecni właściciele Blade 14 2022 powinni skontaktować się zpomocą techniczną Razer, aby pobrać tę aktualizację.

Wszystkie laptopy Blade 14 są objęte roczną gwarancją producenta i 2-letnią gwarancją na baterię wspieraną przez wielokrotnienagradzaną obsługę klienta firmy Razer. Opcjonalna rejestracja w RazerCare zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

Rozszerzając opcje kolorów i konfiguracji urządzeń peryferyjnych, Razer daje graczom i twórcom swobodę wyrażania swojej indywidualności i opowiadania własnej historii.

Dostępne już teraz na Razer.com i niebawem w wybranych sklepach.

CENA: 

AD Ryzen 9 6900HX z NVIDIA GeForce RTX 3060: 2199€; AMD Ryzen 9 6900HX z NVIDIA GeForce RTX 3070 Ti: 2899€ (sugerowane ceny detaliczne).

Aktualizacja USB-4 i Microsoft Pluton jest dostępna jako bezpłatna aktualizacja dla nowych i obecnych posiadaczy Blade 14 z 2022.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe