agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer: Kaira Pro - gamingowy zestaw słuchawkowy do rodziny Xbox i grania w chmurze

Razer: Kaira Pro - gamingowy zestaw słuchawkowy do rodziny Xbox i grania w chmurze

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2020-11-09 10:47:11

Razer, wiodąca  marka lifestyle'owa dla graczy, przedstawia Kaira Pro Designed for Xbox - wysokowydajny bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox Series X | S, wyposażony w najnowsze, wielokrotnie nagradzane technologie audio Razera, zapewniające nowy poziom wrażeń dźwiękowych na kolejnej generacji konsol Xbox. 

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dzięki zastosowaniu 50-milimetrowych przetworników TriForce Titanium i superkardioidalnego mikrofonu HyperClear oraz łączności bezprzewodowej Xbox Wireless i Bluetooth 5.0, Kaira Pro zapewnia oszałamiający dźwięk i wyraźną komunikację głosową zarówno dla Xbox Series X | S, jak i dla graczy korzystających z usług w chmurze.

Obecnie gracze, którzy mają subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, mogą uzyskać dostęp do ponad 100 tytułów gier na konsolach Xbox, komputerach PC i na urządzeniach z Androidem. Jednak brak kompatybilności między platformami powodował, że gracze używali różnych zestawów słuchawkowych do grania w tę samą grę na różnych urządzeniach, co często skutkowało mniejszą wydajnością i ograniczeniem funkcji. Dzięki Razer Kaira Pro gracze mogą teraz korzystać z tego samego, wysokiej jakości i bogatego w funkcje zestawu słuchawkowego podczas grania na swoim Xbox Series X | S, komputerze PC i telefonie lub tablecie z systemem Android, ciesząc się bogatym, wciągającym dźwiękiem i komunikacją pozbawioną szumów bez względu na miejsce i czas.

„Teraz, gdy gracze mogą cieszyć się swoimi ulubionymi grami niemal wszędzie, gdzie zapragną, zapotrzebowanie na wydajne, wieloplatformowe słuchawki jest większe niż kiedykolwiek wcześniej” - powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu urządzeń peryferyjnych firmy Razer. „Dzięki Kaira Pro gracze otrzymują jeden zestaw słuchawkowy, który jest idealny do grania w domu na konsoli Xbox Series X | S lub komputerze PC, ale także i wtedy, gdy są poza domem i grają na telefonie lub tablecie z Androidem. Łącząc Kaira Pro z Razer Kishi i Xbox Game Pass Ultimate, gracze mogą cieszyć się wrażeniami znanymi z konsol w każdym miejscu”.

Gry mobilne Xbox nowej generacji

Kaira Pro została specjalnie zaprojektowana pod kątem kompatybilności z wieloma urządzeniami, umożliwiając łączenie się z różnymi platformami i sprzętami. Korzystając z Xbox Wireless i Bluetooth 5.0, Kaira Pro można podłączyć do nowej konsoli Xbox Series X | S bez konieczności używania dongle, a także do komputera z systemem Windows 10 i telefonów lub tabletów z systemem Android przez Bluetooth 5.0. Pozwala to graczom na korzystanie z zestawu słuchawkowego we wszystkich miejscach, do których udadzą się ze swoimi grami.

Kaira Pro może pochwalić się zastosowaniem innowacyjnej konstrukcji podwójnego mikrofonu. Mikrofon superkardioidalny HyperClear, który zapewnia krystalicznie czysty czat głosowy, można odłączyć od zestawu. Po jego usunięciu, gdy jesteś poza domem, kontrolę nad komunikacją automatycznie przejmuje oddzielny, wbudowany mikrofon mobilny, ukryty w zestawie słuchawkowym, utrzymując przy tym szlachetny i lekki wygląd Kaira Pro.

Napędzany przez wielokrotnie nagradzaną technologią audio

Kaira Pro wprowadza najnowszą technologię audio firmy Razer do konsol Xbox Series X | S. Słuchawki korzystają z tych samych 50-milimetrowych przetworników TriForce Titanium, które zadebiutowały w wielokrotnie nagradzanym Razer BlackShark V2. Kaira Pro zapewnia jednak jeszcze czystszy dźwięk, z indywidualnie dostrojonymi wysokimi, średnimi i niskimi częstotliwościami, co pozwala na osiągnięcie wyraźniejszych wysokich tonów, bogatszych środków i mocniejszego basu, aby dać graczom prawdziwie immersyjne wrażenia dźwiękowe. Za pomocą przycisku ustawień wstępnych EQ gracze Xbox mogą przełączać się między czterema domyślnymi ustawieniami korektora, takimi jak tryb FPS (w celu poprawienia takich dźwięków w grze, jak kroki przeciwnika) lub po prostu wybrać tryb basowy, aby uzyskać mocniejszy, bardziej dynamiczny dźwięk w grze.

Wyposażony w mikrofon HyperClear o superkardioidalnej charakterystyce kierunkowości, Razer Kaira Pro zapewnia niezwykle czystą komunikację głosową, nawet w ogniu walki. Dzięki ulepszonej izolacji głosu, eliminującej większą ilość szumów płynących z otoczenia z tyłu i po bokach, zwiększonej czułości, zapewniającej lepszą charakterystykę niskich częstotliwości oraz dzięki zoptymalizowanej obudowie zapewniającej dodatkową klarowność i dokładniejsze zbieranie głosu, twoi koledzy z drużyny z pewnością usłyszą każde wypowiedziane przez ciebie słowo.

Najwyższy komfort grania - i na kanapie, i podczas podróży

Zaprojektowane do długich sesji gry, słuchawki Kaira Pro wykorzystują ultramiękką, oddychającą piankę z pamięcią kształtu i nauszniki zaprojektowane tak, aby zminimalizować gromadzenie się ciepła i pocenie. Miękki, dobrze wyściełany pałąk na lekkiej ramie ze stali nierdzewnej zapewnia elastyczną i niezwykle trwałą konstrukcję.

Kaira Pro Designed for Xbox to najlepsze rozwiązanie audio do gier Xbox nowej generacji. Bez względu na to, czy grasz w swoje ulubione gry na Xbox Series X | S, czy wolisz grać na urządzeniach z Androidem poprzez gry w chmurze z Xbox Game Pass Ultimate, Kaira Pro zapewnia wysokiej jakości dźwięk i krystalicznie czystą komunikację na czacie w każdej sytuacji.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

 • €169.99 (sugerowana cena detaliczna)
 • Autoryzowani sprzedawcy: czwarty kwartał 2020

Kaira Designed for Xbox: Competition-ready console audio

Razer przedstawił także Kaira Designed for Xbox, gotowy do walki zestaw słuchawkowy do konsoli Xbox Series X | S, zachowujący wiele z nowatorskich funkcji dostępnych w Kaira Pro, ale skierowany do purystów konsolowych. Kaira wykorzystuje te same 50-milimetrowe przetworniki TriForce Titanium, co Kaira Pro, aby uzyskać niesamowicie wciągający dźwięk, oraz ten sam mikrofon HyperClear Cardioid, tym razem na nieodłączanym wysięgniku, zapewniający wyraźną komunikację głosową. Kaira wykorzystuje Xbox Wireless, aby zapewnić bezproblemową łączność o niskim opóźnieniu, a zestaw słuchawkowy jest wyposażony w dobrze wyściełany pałąk z miękkimi, oddychającymi nausznikami, które zapewniają komfort grania podczas długich sesji.

O KAIRA DESIGNED FOR XBOX:

 • Razer TriForce Titanium - 50mm przetworniki  dla wysokiej jakości dźwięku
 • Razer HyperClear – kardioidalny mikrofon dla lepszej czystości głosu
 • Nauszniki z pianki z pamięcią kształtu FlowKnit zapewniające długotrwały komfort
 • Przełącznik EQ i przycisk parowania konsoli Xbox do przełączania ustawień EQ i łatwego połączenia
 • Xbox Wireless dla bezproblemowej łączności o małych opóźnieniach

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

 • €119.​99  (sugerowana cena detaliczna)
 • Autoryzowani sprzedawcy: czwarty kwartał 2020

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe