agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer Kishi - uniwersalny kontroler gamingowy do urządzeń z systemem Android, już w sprzedaży

Razer Kishi - uniwersalny kontroler gamingowy do urządzeń z systemem Android, już w sprzedaży

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2020-06-15 11:09:28

Firma Razer, wiodąca  marka lifestylowa dla graczy, poinformowała, że do sprzedaży trafił właśnie Razer Kishi uniwersalny kontroler do gier przeznaczony na urządzenia wyposażone w system Android. Nowe akcesorium otrzymało w styczniu tego roku dwie nagrody Best of CES. Wersja na smartfony iPhone ma się pojawić później tego lata.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Dzięki analogowym drążkom, buttonom i przyciskom wielofunkcyjnym oraz 8-kierunkowemu padowi kierunkowemu, Razer Kishi oferuje graczom mobilnym zaawansowane funkcje o zwiększonej precyzji działania i ulepszonej kontroli. Jest również wyposażony w dwa analogowe spusty i dwa bumpery. Kishi zapewnia poziom i wygodę rozrywki znaną z konsol, ale nieograniczoną miejscem i czasem.

Uniwersalna konstrukcja Razer Kishi pozwala na obsługę szerokiej gamy smartfonów z systemem Android. Złącze USB-C praktycznie eliminuje zjawisko input lag, pozwalając użytkownikom cieszyć się rozgrywką o bardzo niskim opóźnieniu. Długi czas rozgrywki zapewnia zaś technologia ładowania typu przez pass-through przejściowe ładowanie smartfona.

Dostępność i cena:

  • Razer Kishi for Android – w sprzedaży od 9 czerwca
  • Razer Kishi for iOS – dostępne latem 2020.

Kontrolery można już zakupić za pośrednictwem Razer.com, Amazon.com oraz u innych autoryzowanych sprzedawców w cenie 89,99€. Cena wersji urządzenia na iOS zostanie ogłoszona później.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe