agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer: Kolejny etap rozwoju legendarnych klawiatur do gier - BlackWidow V3 Mini HyperSpeed

Razer: Kolejny etap rozwoju legendarnych klawiatur do gier - BlackWidow V3 Mini HyperSpeed

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2021-05-26 13:11:35

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle'owa dla graczy zaprezentowała klawiaturę BlackWidow V3 Mini HyperSpeed, która zapewnia idealne połączenie bezprzewodowej wolności oraz funkcjonalności w kompaktowej obudowie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed została zaprojektowana z myślą o graczach, dla których ważny jest elegancki i minimalistyczny wygląd urządzeń lub po prostu chcą mieć więcej wolnego miejsca na biurku. Gamingową klawiaturę o rozmiarze 65% wyposażono w liczne funkcje, klawisze o pełnej wysokości (w tym  klawisze strzałek i nawigacyjne) dla maksymalnej użyteczności oraz w technologię Razer HyperSpeed Wireless. BlackWidow V3 Mini HyperSpeed to idealna klawiatura do wszechstronnych zastosowań, która zapewnia pełną funkcjonalność i technologię bezprzewodową o niskim opóźnieniu w kompaktowej formie.

„Od chwili wprowadzenia na rynek w 2010 roku, seria BlackWidow stała się punktem odniesienia dla innych klawiatur do grania  i nadal się zmienia dzięki opiniom płynącym od społeczności” - powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President w dziale Peripherals Business Unit Razera. „Od czasu premiery Razer Huntsman Mini dostajemy liczne zapytania o kompaktową klawiaturę bezprzewodową, czego owocem jest właśnie BlackWidow V3 Mini HyperSpeed. To kompaktowe i bezprzewodowe urządzenie, które równocześnie zachowuje najważniejsze klawisze zarówno do gier, jak i do codziennego użytku."

Forma, która uwalnia

Pomimo kompaktowej konstrukcji, zajmującej mało miejsca na biurku, BlackWidow V3 Mini HyperSpeed została wyposażona w najczęściej używane klawisze poza standardowym układem alfanumerycznym. Zostały one sprytnie upakowane na niewielkiej powierzchni specjalnie zaprojektowanego układu klawiszy. Dzięki przesunięciu klawiszy nawigacyjnych na bok klawiatury oraz zachowaniu klawiszy strzałek, użytkownicy z łatwością uzyskają dostęp do najczęściej używanych funkcji znanych z pełnowymiarowych klawiatur. Wszystkie inne funkcje są dostępne za pośrednictwem klawiszy pomocniczych.

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed korzysta z nowego klucza USB opracowanego przez Razera - HyperSpeed Multi-Device Dongle. Umożliwia to jednoczesne podłączenie klawiatury i myszy (wyposażonych w technologię HyperSpeed) do komputera za pomocą jednego dongle’a. Wsparcie dla przejściówki jest dostępne również w szerokiej gamie istniejących już produktów obsługujących technologię HyperSpeed Wireless, dzięki czemu nowy dongle dodatkowo pomaga zmniejszyć bałagan na biurku, a także zwalnia niezwykle ważny port USB.

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed obsługuje również technologię Bluetooth, umożliwiając płynne przełączanie między maksymalnie 3 sparowanymi urządzeniami. Kabel USB-C uzupełnia opcje podłączeń i pozwala na równoczesne używanie i ładowanie urządzenia, a każde pełne naładowanie pozwala na korzystanie z klawiatury do 200 godzin.

Wypełniona technologiami do grania

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed  choć została zaprojektowana jako kompaktowa klawiatura, to nadal może się pochwalić zastosowaniem renomowanych, wiodących w branży przełączników Razera. Urządzenie jest dostępne z Yellow Switches - cichymi, liniowymi przełącznikami z ulepszonym wytłumianiem dźwięku oraz z Green Switches – przełącznikami o wyczuwalnym skoku i słyszalnym kliku. Klawiaturę wyposażono także w indywidualne dla każdego klawisza podświetlanie Razer Chroma RGB, solidniejsze nasadki klawiszy wykonane z podwójnej warstwy tworzywa ABS oraz wyjątkowo grube ścianki boczne, zapewniające maksymalną trwałość i długowieczność oraz doskonałe wrażenia podczas pisania.

Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed jest idealną bezprzewodową klawiaturą do grania, która sprawdzi się w każdej przestrzeni, a przy tym wystarczająco wszechstronną, aby spełnić różne wymagania – czy to podczas grania, czy to podczas codziennego użytku.

O RAZER BLACKWIDOW V3 MINI HYPERSPEED

 • Razer HyperSpeed Wireless – technologia bezprzewodowa
 • Obsługa Razer HyperSpeed Multi-device
 • Opcje podłączeń - Razer HyperSpeed Wireless (2.4 Ghz), Bluetooth lub USB-C
 • Przełączniniki mechaniczne stworzone z myślą o grach
 • Nakładki klawiszy z tworzywa
 • Żywotność klawiszy do 80 milionów kliknięć 80
 • W pełni konfigurowalne podświetlenie Razer Chroma RGB z 16,8 milionami kolorów
 • Opcje zapisu do 5 profili na wbudowanej pamięci lub w chmurze
 • Wsparcie dla Razer Synapse 3
 • Naciśnięcie klawisza N.
 • W pełni programowalne klawisze z możliwością nagrywania makr w locie  
 • Tryb gier
 • Ultrapolling 1000 Hz
 • Konstrukcja wykonana z aluminium
 • Aby dowiedzieć się więcej, prosimy zajrzeć tutaj.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

€189,99 (sugerowana cena detaliczna)

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe