agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer Kraken Ultimate daje graczom zwycięską przewagę
Razer Kraken Ultimate

Razer Kraken Ultimate daje graczom zwycięską przewagę

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2019-11-15 09:46:14

Najnowszy gamingowy zestaw słuchawkowy Razera został wyposażony w THX Spatial Audio, specjalnie dostrojone przetworniki 50 mm i profesjonalny mikrofon z aktywną redukcją szumów tła

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała o premierze Kraken Ultimate – gamingowego zestawu słuchawkowego z technologią THX Spatial Audio, która, w porównaniu z systemami 7.1, zapewnia dokładniejszy dźwięk pozycyjny.

Słuchawki wyposażono w specjalnie dostrojone przetworniki 50 mm, które generują bardziej naturalną krzywą dźwięku i tworzą realistyczny oraz wciągający pejzaż dźwiękowy, rejestrujący każdy szczegół.  Dzięki temu użytkownicy mogą uchwycić wszystkie, nawet te najmniejsze, niuanse dźwiękowe i wykorzystać je na swoją korzyść. Mikrofon Kraken Ultimate z aktywną redukcją szumów pozwala na krystalicznie czystą komunikację zespołową.

Lepszy dźwięk dzięki THX Spatial Audio (w porównaniu do 7.1 Surround Sound)

Razer Kraken Ultimate używa technologii THX Spatial Audio – zaawansowanego systemu dźwięku pozycyjnego, który zapewnia najwyższą dokładność i lepszy dźwięk przestrzenny niż ten znany z rozwiązań typu 7.1. Dzięki dźwiękowi 360 stopni gracze mogą jeszcze mocniej zanurzyć się w rozgrywce i lepiej orientować się w otoczeniu - szybciej lokalizując skradających się wrogów, unikając świszczących kul i wykrywając pobliskie zagrożenia.

THX Spatial Audio optymalizuje dźwięk w każdej grze i zapewnia naturalne wrażenia audio, dostosowując wirtualne głośniki do rzeczywistej odległości i lokalizacji źródła dźwięku w grze. Zmniejsza to wysiłek wykonywany przez mózg i uszy, ponieważ użytkownicy słuchawek są w stanie instynktownie ocenić, skąd pochodzi każdy dźwięk. Pozwala im to pozostać skupionym dłużej, a tym samym uzyskać dodatkową przewagę nad wrogami.

Specjalnie dostrojone przetworniki dla bardziej wciągającego dźwięku

Razer Kraken Ultimate wyposażono w specjalnie dostrojone przetworniki o średnicy 50 mm zapewniające mocny, szczegółowy i czysty dźwięk oraz mocny bas. Dźwięk generowany przez słuchawki jest najbogatszy, najbardziej wciągający i realistyczny z całej linii Kraken. Głośniki rejestrują wszystkie szczegóły, takie jak kroki i strzały, aby dać zapewnić przewagę w grze.

Profesjonalny mikrofon z aktywną redukcją szumów dla absolutnej czystości 

Czat drużynowy to niezbędny element każdej gry wieloosobowej, a dzięki nowemu mikrofonowi z aktywną eliminacją szumu, certyfikowanemu przez Discord, gracze mogą być pewni, że ich komunikacja zespołowa będzie zawsze niezakłócona, nawet podczas najbardziej zatłoczonych turniejów. Moc turniejowych zestawów słuchawkowych leży w ich możliwościach wyraźnego rozmawiania i momentalnego rozpoznawania najsubtelniejszych sygnałów dźwiękowych. Technologia aktywnej redukcji szumów w mikrofonie Kraken Ultimate wykrywa i niweluje hałas tła podczas rozmów z partnerami z zespołu. Dzięki temu twój głos jest jeszcze wyraźniejszy.

Lekki, wytrzymały, a jednocześnie chłodny

Kraken Ultimate mają aluminiową i stalową konstrukcję z poduszkami słuchawek wypełnionymi chłodzącym żelem, w celu zapewnienia lekkości, trwałości i komfortu użytkowania. Ich pałąk, równie elastyczny, jak i wytrzymały, pod wyjątkowo miękkim wyścieleniem skrywa aluminiową ramę, aby sprostać trudom transportu i długich sesji gier. Nauszniki z żelem chłodzącym pomagają ograniczyć zbieranie się ciepła, a także zawierają ukryte kanały na zauszniki okularów.

„Skonstruowaliśmy Kraken Ulitmate, by odnieść się do potrzeb graczy dotyczących dźwięku u jego podstaw” - powiedział Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu urządzeń peryferyjnych. „Napędzane przez THX Spatial Audio, specjalnie dostrojone przetworniki zapewniają doskonały dźwięk. W połączeniu z aktywnym mikrofonem z redukcją szumów zapewniającym krystalicznie czystą komunikację zespołową, ten zestaw słuchawkowy daje przewagę, jakiej szukają gracze”.

Podświetlenie Razer Chroma RGB

Kraken Ultimate wyposażono również w silnie podświetlane nauszniki wspierane przez system Razer Chroma, obsługujący 16,8 milionów kolorów i zestaw efektów świetlnych zarządzanych przez Synapse 3, umożliwiające wręcz nieograniczone możliwości personalizacji.

Razer Kraken X USB

Razer zaprezentował dziś również zestaw Kraken X USB. Najnowszy dodatek do rodziny Kraken X oferuje zielone oświetlenie nauszników i wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1, przez złącze USB. Wszystko w lekkiej konstrukcji o wadze 275 g, która zapewnia całodzienny komfort użytkowania i pełne zanurzenie w rozgrywce.

Aby dowiedzieć się więcej o Razer Kraken X USB, prosimy odwiedzić stronę.

O RAZER KRAKEN ULTIMATE

Słuchawki

Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz

Impedancja: 32 Ω @ 1 kHz

Czułość (@1 kHz): 109 dB

Moc wejściowa: 30 mW (Max)

Przetworniki: 50 mm, z magnesami neodymowymi

Wewnętrzna średnica muszli słuchawki: 64 mm

Podłączenia: cyfrowe USB;

Długość kabla: 1.3 m 

Przybliżona waga: 275 g

Owalne nauszniki: Zaprojektowane dla ochrony całego ucha (z żelem chłodzącym), izolacji od zewnętrznych dźwięków oraz długotrwałego komfortu, teraz z tylnym podświetleniem Razer Chroma RGB

Mikrofon

Pasmo przeoszenia: 100 Hz – 10 kHz

Impedancja: 32 Ω @ 1 kHz

Stosunek sygnału do szumu: > 60 dB

Czułość (@1 kHz): -45 ± 3 dB

Charakterystyka kierunkowa: jednokierunkowy mikrofon elektretowy

Funkcja wyciszenia za pomocą jednego kliknięcia

Kontrolki na nausznikach

Pokrętło poziomu głośności

Przełącznik włącz/wyłącz THX Spatial

Audio

Audio: Urządzenia ze złączem USB

Audio + mikrofon: Urządzenia ze złączem USB

O RAZER KRAKEN X USB

Zielone podświetlenie

Dźwięk przestrzenny 7.1 (PC)

Ultra lekkie - 275g

Zginalny kardioidalny mikrofon zapewniający krystalicznie czystą komunikację zespołową

Owalne poduszki ze sztucznej skóry dla izolacji akustycznej i komfortu

Specjalnie dostosowane 40 mm przetworniki dla zbalansowanego, czystego dźwięku

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Razer Kraken Ultimate: €149.99
Razer Kraken X USB: €69.99
Razer.com i autoryzowani sprzedawcy – 14 listopada 2019

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe