agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer ogłasza globalne partnerstwo z Gravity

Razer ogłasza globalne partnerstwo z Gravity

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2019-11-26 11:41:01

Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś współpracę z Gravity Co., Ltd. (Gravity), firmą o globalnym zasięgu produkującą gry online oparte na marce Ragnarok.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Współpraca będzie się koncentrować na Razer Gold i Razer Silver, ujednoliconej usłudze wirtualnych płatności dla graczy Razer oraz jej integracji z grami firmy Gravity. Obecnie gracze w Azji Południowo-Wschodniej mogą już robić zakupy w Ragnarok M: Eternal Love (gra mobilna) za pośrednictwem Razer Gold, co okazało się ogromnym sukcesem.

Bazując na tym sukcesie, Gravity i Razer Gold będą współpracować w celu zintegrowania większej liczby gier na całym świecie z Razer Gold. Współpraca ma na celu wzbogacenie wrażeń graczy w najnowszych tytułach Gravity, w tym Ragnarok Crusade: Midgard Chronicles na PC i Ragnarok Origin, Ragnarok X New Generation, Ragnarok Tactics, The Lost Memories: Valkyrie Songs na urządzenia mobilne, z których ostatni został niedawno zaprezentowany na Global Game Exhibition G-STAR 2019, które odbył się w Busan w Korei.

Ragnarok Online jest dostępny w ponad 80 regionach i może się pochwalić ponad 70 milionami zarejestrowanych użytkowników. Od swojego debiutu w zeszłym roku, Ragnarok M: Eternal Love osiągnął już 30 milionów pobrań na całym świecie.

„Jesteśmy niesamowicie podekscytowani możliwościami, które Gravity i Razer mogą wspólnie osiągnąć w ramach tej współpracy” - powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i dyrektor generalny Razer. „Mamy nadzieję, że zapewni to lepszą rozgrywkę graczom Gravity, a także da im łatwiejszy dostęp do najnowszych ofert Razera”.

Jako jedyny wirtualny system płatności, który jest neutralny we wszystkich grach, Razer Gold ma na celu uproszczenie procesów płatności dla graczy poprzez przezwyciężenie problemów, takich jak brak karty kredytowej lub niezabezpieczone systemy. Wdrożenie tego systemu daje graczom łatwy dostęp do bezpiecznych metod płatności i umożliwia Gravity udostępnienie ich gier szerszej publiczności.

Ponadto gracze dokonujący zakupów za pośrednictwem Razer Gold otrzymają punkty lojalnościowe w postaci Razer Silver, które można wymieniać na atrakcyjne oferty. Wirtualne doładowanie można również kupić w ponad milionie punktów offline i online – od oficjalnej strony internetowej, aż po sklepy wielobranżowe za pośrednictwem kart podarunkowych.

Gravity współpracuje z Razer Gold od 2016 roku, od kiedy to oferuje naszym użytkownikom dostęp do bezproblemowych płatności”, powiedział Harry Choi, globalny dyrektor biznesowy Gravity i wiceprezes PT. Gravity Game Link. „Jesteśmy podekscytowani rozszerzeniem naszej współpracy i czekamy na to, co możemy osiągnąć dzięki Razerowi”.

Nowe tytuły Gravity ogłoszone na G-STAR 2019 będą obsługiwane przez Razer Gold i Silver. Razer i Gravity badają również inne obszary współpracy, takie jak sprzęt oraz oprogramowanie Razer.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe