agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer poszerza serię foteli Enki Pro o edycje Williams Esports oraz Koenigsegg

Razer poszerza serię foteli Enki Pro o edycje Williams Esports oraz Koenigsegg

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2022-08-03 12:28:31

Razer ogłosił dziś dwie nowe edycje fotela gamingowego Enki Pro: Razer Enki Pro Williams Esports Edition oraz Razer Enki Pro Koenigsegg Edition. Fotel po raz pierwszy został ogłoszony podczas RazerCon 2021. Pokryto go najwyższej jakości ekologicznym tapicerowaniem z materiału Alcantara i wyposażono w oparcie składające się z dwóch poduszek o różnej gęstości oraz poduszkę pod głowę, mocowaną na magnes, wykonaną z pianki z pamięcią kształtu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Enki Pro ma również pokrętło do odchylania oparcia i wykończenie z włókna węglowego. Fotel zaprojektowano z myślą o optymalnym rozłożeniu masy, a jego część barkową jest ukształtowana w 110 stopniowy łuk. Enki Pro ma także wbudowane podparcie lędźwiowe, które daje możliwość ułożenia ciała w najbardziej neutralnej pozycji siedzącej. Jego ultraszerokie siedzisko o szerokości 21 cali zapewnia komfortowe podparcie podczas pracy lub zabawy, zmniejszając tym samym zmęczenie podczas siedzenia przez dłuższy czas.

Razer Enki Pro Williams Esports Edition: królewski tron do esportowych wyścigów

Aby uhonorować długą współpracę Razera z Williams Esports, która rozpoczęła się już w 2018 roku, Razer Enki Pro Williams Esports Edition otrzyma emblematyczną niebieską kolorystyką zespołu. Williams Esports to kluczowy gracz na scenie wyścigów F1 i esportu w dziewięciu różnych grach wyścigowych, dlatego fani organizacji dostają teraz prawdziwie królewski tron, aby właściwie reprezentować i wspierać zespół. Najlepszy fotel gamingowy zapewniający całodzienny komfort, pozwoli graczom zachować idealną formę od treningu po pole position.

“Razer jest pionierem w obszarze esportu i może się pochwalić światowej klasy produktami, słynną marką oraz pełną entuzjazmu społecznością fanów” – powiedział Steven English, dyrektor ds. esportu w Williams Racing. „Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy się teraz podzielić z naszą społecznością i zespołem specjalną edycją fotela Williams Esports Razer Enki Pro”.

Razer Enki Pro Koenigsegg Edition: na czele stawki

Razer Enki Pro został wybrany przez Koenigsegg jako oficjalny gamingowy fotel marki, co jest zgodne z historią firmy, która zawsze przesuwała granice w obszarze samochodowych innowacji. Enki Pro Koenigsegg Edition jest kontynuacją ogłoszonej w zeszłym roku współpracy Razera z marką samochodów o wysokich osiągach i będzie korzystać z rozpoznawalnych elementów pochodzących od popularnego modelu - Koenigsegg Regera. Krzesło ma charakterystyczny dla producenta samochodu żółty kolor, z kultowym logo Koenigsegg z przodu i emblematem z tarczą nadrukowanym z tyłu.

„Koenigsegg stara się nie spoczywać na laurach podczas tworzenia kolejnych motoryzacyjnych innowacji zapewniających najwyższą wydajność" - powiedziała Halldora von Koenigsegg, dyrektor operacyjny Koenigsegg Automotive AB. "To samo podejście dostrzegamy w starannych i nieustających wysiłkach Razera, aby tworzyć bezsprzecznie najlepszy sprzęt dla graczy. Enki Pro jest absolutnie najlepszym fotelem gamingowym, który można zachować pełną wygodę. Jesteśmy dumni ze współpracy nad tym wyjątkowym fotelem, który wchodzi w synergię z naszą filozofią projektowania”.

Razer Enki Pro to fotel do grania zapewniający najwyższy komfort użytkowania przez cały dzień, teraz dostępny również w oficjalnych edycjach Williams Esports i Koenigsegg.

Dostępność

Wyłącznie w Razer.com i RazerStores na wybranych rynkach.

CENA:  

Razer Enki Pro Williams Esports Edition: €1499 (sugerowana cena detaliczna)
Razer Enki Pro Koenigsegg Edition:  €1499 MSRP (sugerowana cena detaliczna)

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe