agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
RAZER PREZENTUJE KAMERKĘ INTERNETOWĄ KIYO X ORAZ KARTĘ PRZECHWYTUJĄCĄ RIPSAW X DLA STREAMERÓW

RAZER PREZENTUJE KAMERKĘ INTERNETOWĄ KIYO X ORAZ KARTĘ PRZECHWYTUJĄCĄ RIPSAW X DLA STREAMERÓW

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Akcesoria / 2021-10-02 18:08:55

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą - Kiyo X i Ripsaw X. Oba urządzenia są skierowane do osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze streamowaniem, ale którym zależy na wysokiej jakości prezentowanych materiałów wideo.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Kamera internetowa Razer Kiyo X USB zapewnia wybór pomiędzy rozdzielczością Full HD lub ultrapłynnym strumieniowaniem 60 FPS z rozdzielczością 1080p 30 FPS lub 720p 60 FPS. Dzięki w pełni konfigurowalnym ustawieniom w Razer Synapse, streamerzy mogą dostosowywać ustawienia wideo w locie, zachowując cały czas ostrość obrazu dzięki wbudowanemu autofokusowi. Kiyo X jest dostarczany z bezpłatnym oprogramowaniem Razer Virtual Ring Light, konfigurowalną aplikacją oświetleniową, która wykorzystuje monitor komputera jako źródło oświetlenia, zapewniając dzięki temu zoptymalizowane oświetlenie podczas połączeń wideo i transmisji strumieniowych.

Dedykowana karta do przechwytywania Razer Ripsaw X zapewnia doskonałą jakość wideo w rozdzielczości do 4K przy 30 klatkach na sekundę. Przy wykorzystaniu zarówno HDMI 2.0, jak i USB 3.0, karta zapewnia łączność o niemal zerowym opóźnieniu i maksymalną szczegółowością obrazu z dowolnego kompatybilnego urządzenia źródłowego, w tym lustrzanek cyfrowych i innych przenośnych aparatów z wyjściem HDMI. Ripsaw X to karta przechwytująca typu plug-and-play, która nie wymaga instalowania urządzenia wewnątrz komputera PC i jest kompatybilna z popularnymi programami do przesyłania strumieniowego.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe