agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer prezentuje stację dokującą Thunderbolt 4 oraz ładowarkę GaN USB-C zaprojektowane dla komputerów Mac

Razer prezentuje stację dokującą Thunderbolt 4 oraz ładowarkę GaN USB-C zaprojektowane dla komputerów Mac

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Podzespoły komputerowe / 2021-07-13 12:23:43

 Razer ogłosił  premierę Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White, zaprojektowanych z myślą o najnowszych produktach Apple. Stacja dokująca Razer Thunderbolt 4 i ładowarka Razer USB-C GaN idealnie wpasowują się w minimalistyczny styl Maców, zapewniając przy tym elastyczność użytkowania i łatwość dostępu.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Razer Thunderbolt 4 Dock poszerza zdolność przyłączeniową wszystkich urządzeń Apple. Stacja dokująca, dostępna w kolorze Mercury White, idealnie sprawdzi się w konfiguracjach sprzętowych stworzonych pod kątem pracy i produktywności.  Urządzenie jest wyposażone w wiele portów, w tym trzy porty USB typu C Thunderbolt 4, trzy porty USB typu A, czytnik kart SD UHS-ll oraz port Ethernet dla maksymalnej wydajności. Dzięki przepustowości 40 Gb/s stacja dokująca może obsłużyć dwa monitory 4K lub jeden monitor 8K, oferując przy tym także ultraszybki transfer danych z zewnętrznego dysku SSD. Stacja jest również wstecznie kompatybilna ze wszystkimi starszymi produktami Apple i Mac obsługującymi Thunderbolt i USB-C.

Razer USB-C GaN Charger to ładowarka wykorzystująca azotek galu. Jest tak mała, że zmieści się w kieszeni, ale wystarczająco mocna, aby naładować wiele wysokonapięciowych urządzeń, takich jak MacBooki, iPady i iPhone'y. Ładowarka jest dostępna w dwóch kolorach - białym i czarnym, oraz jest wyposażona w dwa porty USB-C i dwa USB-A. Urządzenie oferuje maksymalną łączną moc wyjściową 130W do szybkiego ładowania wielu urządzeń jednocześnie.

Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White to nowe, najwyższej klasy urządzenia dla pracujących profesjonalistów, twórców treści i graczy.

Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White i Razer USB-C GaN Charger White są dostępne w przedsprzedaży od 12 lipca 2021 roku. na Razer.com, w sklepach RazerStores oraz u autoryzowanych sprzedawców.

CENA:                 

  • Razer Thunderbolt 4 Dock Mercury White: 319.99€
  • Razer USB-C GaN Charger White: 179.99€

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe