agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer przedstawia Iskur X – nowe krzesło dla zapalonych graczy

Razer przedstawia Iskur X – nowe krzesło dla zapalonych graczy

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2021-06-07 09:53:08

Iskur X – nowy fotel gamingowy, który został zaprojektowany z myślą o ergonomii, maksymalnym komforcie użytkowania oraz trwałości. Fotel wyposażono w korpus wzmocniony stalą oraz pokryto go pianką o wysokiej gęstości. Całość wykończono wielowarstwową, wytrzymałą skórą syntetyczną. Iskur X powstał po to, aby dać graczom poczucie pełnej wygody, nawet podczas najdłuższych sesji grania.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Iskur X wytrzymuje obciążenie do 136 kg. Jego wyprofilowane oparcie daje lepsze wsparcie dla naturalnej krzywizny kręgosłupa. Podłokietniki 2D zmniejszają obciążenie nadgarstków i ramion, a zakrzywiona krawędź siedziska maksymalizuje podparcie dla górnej części nóg i ud. Dzięki możliwości odchylania się w wielu kierunkach, Iskur X można zmienić pozycję, tak aby użytkownik mógł uzyskać najbardziej wygodną dla siebie postawę podczas długich sesji gry.

Dzisiaj na rynek trafią również poduszki Razer Head Cushion i Razer Lumbar Cushion. Zaprojektowana do użytku z dowolnym fotelem do gier, poduszka Razer Lumbar Cushion (dająca oparcie dla odcinka lędźwiowego) pomaga ustawić kręgosłup w neutralnej pozycji. Poduszka cechuje się wysoką ergonomią i potrafi się dopasować do pleców użytkownika dzięki wyściółce z pianki zapamiętującej kształt. Poduszka pod głowę, Razer Head Cushion, zapewnia komfort dzięki gęstemu rdzeniowi z pianki zapamiętującej kształt, który dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika, zapewniając idealną równowagę między komfortem a wsparciem.

Iskur X to fotel do gier zapewniający długotrwały komfort użytkowania i trwałość działania, podczas gdy nowe poduszki pod głowę i lędźwie zapewniają odpowiednią postawę i wsparcie każdemu graczowi.

 Razer Iskur X, Head Cushion oraz Lumbar Cushion są dostepne w sprzedaży od 3 czerwca 2021.

CENA: 

  • Razer Iskur X –399.00 EUR
  • Razer Head Cushion poduszka – 49.99 EUR
  • Razer Lumbar Cushion poduszka – 59.99 EUR

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe