agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Razer Raion – nowy pad do bijatyk z możliwościami arcade sticków

Razer Raion – nowy pad do bijatyk z możliwościami arcade sticków

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2019-10-11 15:07:11

Razer, marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała dzisiaj Raion, arcade pada do bijatyk na PS4 oraz PC o najlepszych cechach turniejowych, zapewniających graczom pełną kontrolę i precyzję sterowania znaną z pełnowymiarowych urządzeń.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Raion został od podstaw zaprojektowany z myślą o miłośnikach bijatyk. Urządzenie wyposażono w układ sześciu przycisków na górnej powierzchni, 8-kierunkowy D-pad oraz tradycyjne triggery oraz bumpery L1/R1. Taki układ powoduje, że dzięki Raion nad walką będą mogli w pełni zapanować wszyscy gracze, bez względu na preferowany przez nich styl trzymania pada podczas bijatyki. Funkcja trybu turniejowego wyłącza zbędne przyciski, aby zapewnić niczym niezakłóconą grę.   

Fani bijatyk to jedni z najbardziej żarliwych i oddanych graczy, dlatego oczekują, że ich sprzęt będzie spełniać najwyższe standardy. O wynikach meczów czasami decydują dosłownie sekundy, stąd kontroler może stanowić różnicę pomiędzy wygraną a nokautem.

Mając to na względzie, Razer Raion został zaprojektowany z pomocą członków społeczności graczy. Owocem tej współpracy jest dedykowany kontroler, łączący najlepsze cechy arcade sticków z zaletami tradycyjnych kontrolerów.

Razer Raion daje kontrolę i precyzję, których potrzebuję podczas grania w bijatyki” - powiedział Mark „MarkMan” Julio, członek Team Razer, specjalizujący się w grach walki. „Znakomity komfort i responsywność, które zapewniają D-Pad oraz pozostałe przyciski pozwala mi w pełni skoncentrować się na grze i wykonywaniu kombosów”.

Układ przycisków inspirowany arcade stickami

6 przycisków Razer Raion, których położenie było zainspirowane układem często występującym na arcade stickach, optymalnie rozmieszczono na powierzchni kontrolera. Są one przy tym nieco większe niż standardowe, dzięki czemu wykonywanie kombosów w ogniu walki jest łatwiejsze.

Aby zagwarantować, że każde dotknięcie lub naciśnięcie przycisków jest bezbłędnie wykonywane, w Razer Raion zastosowano przełącznki mechaniczne (yellow) cechujące się ultraszybką i precyzyjną aktywacją. Razer Yellow Switches zapewniają tę samą żywotność klawiszy co w naszych renomowanych klawiaturach, czyli oszałamiające 80 milionów cykli uderzeń.

8-kierunkowy Mecha-Tactile D-Pad dla najwyższej precyzji

Razer Raion wyposażono w 8-kierunkowy D-pad z przyciskami Mecha-Tactile, który daje graczom możliwość wykonywania szybkich, precyzyjnych skośnych ruchów, co jest niezbędne w bijatykach, w których doskonałe operowanie akcjami wyzwalanymi poprzez naciskanie przycisków w obrębie ćwiartki koła lub półkola jest często niezbędne do wygrania meczy.

Działanie super-responsywnego 8-kierunkowy D-pad to połączenie miękkości dotyku i wyraźnego dotykowego sprzężenia zwrotnego, co pozwala graczom łatwiej wyczuć ruchy podczas wykonywania kombosów.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ  

 • €109.99
 • Razer Raion jest już dostępny w Europie, Azji, Chinach, Australii i Nowej Zelandii. Wkrótce będzie także dostępny w USA i Kanadzie.

O RAZER RAION

 • Układ 6 przycisków z przełącznikami mechanicznymi Razera
 • 8-kierunkowy Mecha-Tactile D-pad
 • Turniejowa blokada zbędnych podczas walki przycisków
 • Wtyczka audio 3.5mm
 • 3 m kabel z zaciskiem odciążającym
 • Podłączenie za pomocą kbala
 • Przybliżone wymiary: 173 mm (długość) / 103 mm (szerokość) / 58 mm (wysokość)
 • Przybliżona waga: 275g

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe