agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
RAZER WPROWADZA ANALOGOWE PRZEŁĄCZNIKI DO KOMPAKTOWYCH KLAWIATUR - HUNTSMAN MINI ANALOG

RAZER WPROWADZA ANALOGOWE PRZEŁĄCZNIKI DO KOMPAKTOWYCH KLAWIATUR - HUNTSMAN MINI ANALOG

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Klawiatury i myszy / 2022-03-07 07:18:31

Razer — wiodąca marka lifestyle’owa dla graczy zaprezentowała Huntsman Mini Analog, pierwszą tego typu kompaktową klawiaturę 60% wyposażoną w opatentowane przez Razera analogowe przełączniki optyczne, dzięki którym ta mała, przenośna klawiatura zapewnia graczom maksimum precyzji, wydajności i kontroli.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Klawiatura Huntsman Mini Analog z analogowymi przełącznikami optycznymi Razer daje graczom większą kontrolę, umożliwiając regulację sterowania analogowego pod względem czułości oraz podwójne mapowanie klawiszy w zakresie wejść cyfrowych i analogowych. To z kolei pozwala użytkownikom na dokładniejsze sterowanie przepustnicą lub kierownicą w grach wyścigowych, jak również na przypisanie dwóch funkcji do jednego klawisza w zależności od siły nacisku, co sprawia, że w strzelankach FPS można chodzić i biegać przy użyciu tego samego klawisza.

W trosce o maksymalną wytrzymałość klawiaturę Huntsman Mini Analog wyposażono w nakładkę na klawisze Doubleshot PBT o trwałym, fakturowanym wykończeniu, która zachowuje swój wyrazisty wygląd nawet po długim użytkowaniu. Na ogólną wytrzymałość klawiatury dodatkowo przekłada się aluminiowa konstrukcja, a odłączany kabel typu C gwarantuje łatwość przenoszenia.

Huntsman Mini Analog to pierwsza na rynku klawiatura 60% dla graczy wyposażona w przełączniki analogowe. To idealny wybór dla użytkowników grających w sieci LAN, fanów minimalistycznych zestawów do gier czy osób poszukujących rozwiązań oszczędzających miejsce. Jednocześnie model ten gwarantuje dokładność sterowania i precyzję wymaganą we współczesnych grach.

Nowa klawiatura Huntsman Mini Analog to precyzyjne i przenośne rozwiązanie dla graczy szukających małej klawiatury z dokładnym sterowaniem, co zapewniają analogowe przełączniki optyczne Razer.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe