agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
REFLEKTOR PROJEKCYJNY Z OBIEKTYWEM 85mm

REFLEKTOR PROJEKCYJNY Z OBIEKTYWEM 85mm

SPRZĘT FOTOGRAFICZNY / Obiektywy / 2024-05-21 18:35:57

Reflektor projekcyjny do lamp LED z bagnetem Bowens. Możesz użyć masek Gobo i wyświetlać różne efekty czy kształty na ścianie, tle lub obiektach. W zestawie znajduje się reflektor, obiektyw i 12 różnych masek Gobo.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

KREATYWNE EFEKTY

Wyświetlaj różne kształty na obiekcie lub za nim. Wkładając rozmaite maski do reflektora, możesz stworzyć ciekawe efekty na swoich zdjęciach lub filmie i uczynić swoje prace unikatowymi. Korzystając z obiektywu, zawsze możesz ustawić ostrość obrazu na żądaną odległość.

W pakiecie podstawowym do wyboru jest 12 masek Gobo, które można w prosty sposób wsunąć do okrągłego uchwytu i włożyć do reflektora. Efekty można wykorzystać w całości lub w części, w zależności od odległości światła od obiektu lub ściany, na którą jest ono rzutowane.

OSTROŚĆ JAKĄ CHCESZ OTRZYMAĆ

Ustawianie ostrości efektu jest istotne, ponieważ nie zawsze jest on wystarczająco wyrazisty, dlatego ostrość krawędzi można regulować obracając element skupiający na końcu obiektywu. Kieszonkowy panel MINI RGB 24 ma wszystkie tryby pracy dostępne dla współczesnych lamp LED:

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Cały reflektor, łącznie z mocowaniem Bowens, wykonany jest ze stopu metali i zachwyca nie tylko designem, ale także wytrzymałością i stabilnością. Otwory wentylacyjne po bokach zapewniają skuteczne odprowadzanie ciepła.

PRECYZYJNIE WYSŁANIA ŚWIATŁO

System płytek/żaluzji umożliwia precyzyjne sterowanie oświetleniem, aby światło było dokładnie tam gdzie tego nie chcemy. Możesz więc na przykład przeciąć każdy efekt na pół lub ograniczyć go według własnego uznania.

PRZEZNACZONY DO LAMP LED

Produkt przeznaczony do lamp LED z mocowaniem Bowens. Nie można go zamontować do lamp błyskowych z wystającym palnikiem błyskowym i osłoną żarówki pilotującej (Digitalis, Digital Pro X, ...).

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe