agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Remington - trymer do nosa i uszu NE3550

Remington - trymer do nosa i uszu NE3550

ZDROWIE I URODA / Trymery / 2013-04-26 10:37:00

Jednym z urządzeń w serii Lithium-Powered jest trymer do nosa i uszu NE3550. To precyzyjne urządzenie do pielęgnacji osobistej przeznaczone do usuwania zbędnego owłosienia z okolic nosa i uszu, a także stylizacji zarostu oraz regulowania długości brwi czy baków. Zaawansowane technologiczne ostrza z powłoką Advanced Ceramic są niezwykle wytrzymałe i odporne na ścieranie, dzięki czemu gwarantują delikatne, szybkie i dokładne przycinanie włosów. Urządzenie posiada dwie wymienne końcówki - trymer obrotowy do nosa i uszu, a także trymer precyzyjny, który umożliwia strzyżenie brwi, baków oraz usuwanie owłosienia z niewielkich powierzchni ciała. Zabiegi stylizacyjne polegające na skróceniu części owłosienia ułatwi dodatkowo regulowana nakładka grzebieniowa z 5 ustawieniami długości strzyżenia (1-5 mm).

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Trymer został wyposażony w innowacyjną baterię litową, która zwiększa jego moc* i moment obrotowy*,  a także wydłuża czas bezprzewodowego działania aż do 220 minut. Ponadto trymera można używać zarówno na sucho, jak i mokro, co sprawia, że jest bardzo wygodny. Bezprzewodowy, łatwy w obsłudze, bezpieczny sprawdzi się w każdych warunkach, zarówno w domu, jak i w podróży.

*3 x większa moc i do 40% większy moment obrotowy w porównaniu do baterii alkaicznych zasilających produkty marki Remington.

źródło: remington/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe