agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rewolucyjny telewizor MICRO LED 110” już dostępny w Polsce

Rewolucyjny telewizor MICRO LED 110” już dostępny w Polsce

SPRZĘT RTV / Telewizory / 2022-11-03 10:59:44

Pierwszy telewizor Samsung MICRO LED o przekątnej 110” już można zamawiać także w Polsce. Jego cena to 675 tys. złotych. To obecnie najnowocześniejszy i najdoskonalszy ekran, który powstał z myślą o użytkownikach domowych. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanej technologii wyświetlania MICRO LED zapewnia prawdziwie rewolucyjne doświadczenia podczas oglądania filmów czy transmisji sportowych.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W tym telewizorze MICRO LED Samsung zastosował 25 milionów diod LED wielkości mikrometra, z których każda indywidualnie generuje światło i kolor, co przekłada się na niezwykle wciągające wrażenia wizualne – doskonałą czerń, imponującą głębię, żywe barwy oraz podwyższoną wyrazistość i niespotykany dotąd kontrast.

Telewizor MICRO LED wyświetla ponadto 100% gamy barw DCI i Adobe RGB, co przekłada się na rzeczywiste kolory. Dzięki wykorzystaniu 20-bitowej głębi skali szarości ten ekran jest w stanie odwzorować każdy detal sceny, oferując przy tym maksymalną precyzję i kontrolę podświetlenia. Jest to możliwe m.in. dzięki sterowaniu jasnością i kolorem, które obejmuje ponad milion poziomów – tym samym tekstury i wymiary tworzą niesamowity realizm.

Samsung MICRO LED, jak przystało na ekran nowej generacji, łączy znakomitą jakość obrazu z wielkim rozmiarem i przyjazną obsługą, aby dostarczać domową rozrywkę w zupełnie nowej odsłonie. Oferuje funkcje, które sprawią, że codzienne wykorzystanie jest przyjemne i łatwe, wśród nich Tryb Sztuka, który przeistoczy ten gigantyczny ekran w dzieło sztuki. Przekątna tego telewizora zachęca do korzystania z funkcji Multi View. Ekran można podzielić nawet na 4 części, by na każdej z nich wyświetlić obraz pochodzący z różnych źródeł.

Jakość obrazu uzupełnia potężny dźwięk z wbudowanych głośników 100W, który został zaprojektowany, aby dotrzymać kroku możliwościom wizualnym tego ekranu. Dolby Atmos wykorzystuje górne, boczne i dolne głośniki kanałowe 6.2.2 CH generujące wielowymiarowe brzmienie. Wrażenia audio wspiera szereg technologii, w tym Dźwięk Podążający za Obiektem Pro czy Q-Symphony.

Swoistą kropką nad „i” jest dopracowany w każdym calu Design Monolitu – ekran zajmuje aż 99,99% przodu urządzenia, co potęguje wrażenia z oglądania.

Telewizor 110” Samsung MICRO LED 2021 cali kosztuje 675 tysięcy złotych. Dystrybutorem tych  telewizorów w Polsce jest firma Audio Color.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe