agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Robomow kosi nagrody

Robomow kosi nagrody

DUŻE AGD / Akcesoria AGD / 2015-07-03 10:40:00

Robot koszący Robomow to dzieło twórców firmy Friendly Robotics, którzy posiadają 20 letnie doświadczenie w konstruowaniu tego typu urządzeń. Innowacyjne izraelskie rozwiązania zrewolucjonizowały świat, dzięki nim pielęgnacja trawnika nigdy nie była tak prosta. Technologia Robomow jest ceniona na całym świecie.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

W ostatnim czasie przewagi robotów koszących marki Robomow zostały potwierdzone w licznych testach przeprowadzonych przez europejskich dziennikarzy. W zestawieniach bezapelacyjnie prym wiodą dwu-ostrzowe produkty Robomow, które miażdżą konkurencję czasem koszenia, wydajnością, niską konsumpcją energii elektrycznej. Dodatkową zaletą na tle innych tego typu urządzeń są mocne i trwałe noże, które radzą sobie bez problemu z zalegającymi gałęziami, a przy tym precyzyjnie ścinają trawę przy krawędziach. Dzięki innowacyjnej i szerszej głowicy koszącej praca Robomow jest o wiele szybsza i cichsza w porównaniu do konkurencji. Regulacja wysokości cięcia nie przysparza problemów, jak również nie zmienia się samoczynnie w toku koszenia, jak w większości konwencjonalnych kosiarek.

Każdy model Robomow posiada intuicyjny system obsługi. Może on być obsługiwany z telefonu lub tabletu za pomocą aplikacji mobilnej. Niezwykle przydatną funkcją jest możliwość zaprogramowania robota do koszenia trawy w konkretne dni tygodnia oraz godziny, w ten sposób trawnik będzie pielęgnowany systematycznie co znacząco poprawi jego wygląd. Twórcy Robomow w porównaniu do konkurencji przystosowali robota do pracy w obszarze o dużym nachyleniu (36%). Jest to niezwykle istotna cecha ze względu na występujący w Polsce zróżnicowany kształt terenu.

Roboty Robomow są laureatami wielu konkursów i zwycięzcami licznych testów. Prestiżowy serwis BestStuff uznał Robomow model RS630 najlepszym robotem koszącym dostępnym na rynku. W ostatnim czasie skuteczność, funkcjonalność, innowacyjność została potwierdzona m.in. przez Selbst - najpopularniejszy niemiecki serwis dla majsterkowiczów, który przyznał wysoką ocenę dyskretnemu i precyzyjnemu Robomow 306.

Równie wysoko oceniony został przez szwedzkich dziennikarzy z serwisu Rad&Ron oraz duńskich z Forbrugerrådet Tænk model Robomow MS1000. Jego mocną stroną jest moc, wydajność, precyzja oraz wysoka jakość wykonania. Dodatkowo produkty Robomow uzyskały uznanie popularnych serwisów internetowych takich jak: belgijski Test-Ankoop oraz szwedzki Bast-i-Test.

źródło:robomow/agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe