agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Roborock ogłasza premierę Roborock Qrevo MaxV, zaawansowanego odkurzacza automatycznego z ramieniem FlexiArm™

Roborock ogłasza premierę Roborock Qrevo MaxV, zaawansowanego odkurzacza automatycznego z ramieniem FlexiArm™

MAŁE AGD / Odkurzacze i akcesoria / 2024-06-11 16:09:50

Roborock, jedna z najpopularniejszych marek oferujących inteligentne urządzenia dla gospodarstwa domowego ogłosił dziś oficjalną premierę na Polskim rynku, zapowiedzianego podczas tegorocznych targów CES, Roborock Qrevo MaxV. Najnowszy model cenionej przez użytkowników serii Qrevo łączy sprzątanie z zaawansowanymi funkcjami inteligentnymi, w myśl idei projektowej – bycia najbliżej perfekcji w sprzątaniu.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Nowy model z serii Qrevo wyposażony jest w szereg narzędzi znacznie zwiększających efektywność sprzątania oraz maksymalizujących komfort użytkownika. Wśród najważniejszych funkcji Qrevo MaxV warto wyróżnić:

  • System Mopowania krawędzi FlexiArm Design™ - odpowiedzialny za dokładniejsze sprzątanie przy samych ścianach, z wykorzystaniem automatycznie wysuwanego ramienia mopującego. Roborock Qrevo MaxV zwiększa pokrycie sprzątanych powierzchni do 98,8%* skutecznie pozbywając się zabrudzeń i bakterii z trudno dostępnych i mało widocznych miejsc.
  • Wysoka moc i automatycznie podnoszone elementy – moc ssania na poziomie 7000 Pa oraz moduł mopujący z prędkością 200 obrotów na minutę zapewniają bezkompromisową czystość, niezależnie od powierzchni. Podczas sprzątania, robot automatycznie wykrywa zmianę podłoża i podnosi odpowiednio szczotkę lub moduł mopujący – dzięki temu może płynnie przechodzić od mopowania twardych podłóg do głębokiego czyszczenia dywanów, bez ryzyka zamoczenia ich.
  • Wszechstronna, bezobsługowa stacja dokująca 2.0 – nowa stacja dokująca pozwala obsługiwać Qrevo MaxV niemal bez udziału użytkownika. Zautomatyzowane pojemniki na kurz oraz wodę zapewniają efektywne uzupełnianie i opróżnianie robota, eliminując potrzebę ręcznej obsługi po każdym sprzątaniu – wystarczy, zgodnie z powiadomieniem w aplikacji, uzupełnić pojemnik na wodę lub opróżnić pojemnik na kurz. Dodatkowo, po każdym użyciu, mop prany jest automatycznie z użyciem gorącej wody o temperaturze 60⁰C. Gorąca woda znacznie szybciej usuwa uporczywe plamy i drobinki brudu, a także pozwala na pozbycie się bakterii i zarazków z powierzchni mopa, dzięki czemu kolejne mycie jest równie dokładne. Na koniec nakładki mopujące suszone są ciepłym powietrzem, zapewniając, że higiena stacji i kolejnych myć pozostaje niezachwiana.
  • Elementy inteligentne i asystent głosowy – podczas sprzątania, Qrevo MaxV automatycznie rozpoznaje rodzaj podłoża, sugerując odpowiedni sposób sprzątania. Dzięki zastosowaniu modułu reaktywnej sztucznej inteligencji (Reactive AI) Rocky wyodrębnia i omija typowe przeszkody, które mogą stanąć na jego drodze, nie powodując przy tym bałaganu. Dodatkowo, robot wyposażony jest w asystenta głosowego „Hello Rocky” **, który sprawia, że cały proces sprzątania staje się bezdotykowy.
  • Rozpoznawanie zwierząt i wideo rozmowy – nowy model z serii Qrevo jest teraz jeszcze lepszym asystentem w codziennych obowiązkach – zastosowany moduł AI, oprócz przeszkód, rozpoznaje także zwierzęta domowe dzięki czemu Roborock Qrevo MaxV może w odpowiednim momencie schować szczotkę i ominąć pupila. Jeśli użytkownicy zechcą upewnić się, co aktualnie dzieje się ze zwierzakami, mogą połączyć się z Rockym na wideorozmowę poprzez zastosowaną kamerę RGB.

Roborock Qrevo MaxV oferuje nowy poziom efektywności i wygody w sprzątaniu. Połączenie autorskich rozwiązań firmy Roborock z elementami inteligentnymi sprawia, że sprzątanie odbywa się bezdotykowo, a każdy proces jest odpowiednio zautomatyzowany, wytyczając zupełnie nowy poziom perfekcji w sprzątaniu. 

Wraz z ogłoszeniem oficjalnej premiery, Roborock Qrevo MaxV trafia do sprzedaży w wyjątkowej ofercie, dzięki której użytkownicy mogą kupić urządzenie w cenie 3899 zł, obniżonej względem ceny bazowej o 400 zł. Oferta specjalna będzie dostępna przez 4 tygodnie, do 10 lipca w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD oraz Komputronik

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe