agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Robot planetarny MMC1000RLR od Gorenje – Twoja prawa ręka w kuchni

Robot planetarny MMC1000RLR od Gorenje – Twoja prawa ręka w kuchni

MAŁE AGD / Roboty kuchenne / 2024-03-12 13:55:38

Zbliżające się Święta Wielkanocne to czas pełny spotkań z bliskimi. Jeśli planujesz ugościć w swoim domu rodzinę i przyjaciół, pewnie już zaplanowałeś, co zaserwujesz swoim gościom. Pozwól sobie pomóc w kuchni i postaw na sprawdzone urządzenia. Z robotem planetarnym MMC1000RLR od Gorenje przygotowania do chwil z bliskimi będą łatwiejsze, niż myślisz!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Jedno urządzenie, wiele zastosowań

Głównym zadaniem robota planetarnego jest wyrabianie różnych rodzajów ciasta za pomocą mieszadeł w pojemnej misie. Nowoczesne urządzenia, takie jak Gorenje MMC1000RLR, dodatkowo pozwalają na rozszerzenie funkcjonalności robota planetarnego, dzięki dodatkowym przystawkom. Robot planetarny słoweńskiego producenta wyposażony jest w trzy akcesoria wielofunkcyjne, które łatwo przymocujesz do głównej części robota. W zestawie znajdziesz końcówkę do mielenia mięsa z dwiema końcówkami, końcówkę do krojenia warzyw oraz końcówkę do wykrajania ciasteczek. Misa blendera planetarnego MMC1000RLR oferuje dużą pojemność 4,5l, która pozwala na przygotowanie dużej ilości ciasta bądź kremów w jednym momencie. Dzięki temu praca urządzenia jest bardziej efektywna, a Ty możesz zaoszczędzić czas.

Zawsze idealne ciasto

Kupując model MMC1000RLR, otrzymujesz aż cztery rodzaje mieszadeł –  mieszadło do ciasta kruchego, hak do wyrabiania ciasta drożdżowego, mieszadło do kremów oraz końcówkę do ubijania. Wszystkie cztery są zaprojektowane tak, by zapewnić jak najbardziej efektywną i smaczną pracę. Ubijaczka napowietrza ubijane składniki, dzięki czemu ubite jajka lub śmietana są delikatne i przyjemnie kremowe. Hak oraz mieszadło do kruchego ciasta są wykonane z trwałej stali nierdzewnej, która upora się z nawet najtwardszym ciastem. Natomiast dzięki swojemu unikalnemu zagiętemu kształtowi, mieszadło do kremów dokładnie, a zarazem delikatnie wymiesza składniki, tworząc jednolitą masę. Co więcej, urządzenie jest wyposażone w silnik o mocy 1000 W, która pozwala na ciągłą i bezproblemową pracę.

Dopasowany do Twoich potrzeb

Robot planetarny MMC1000RLR od Gorenje ma aż siedem poziomów prędkości, dzięki którym bardzo precyzyjnie dostosujesz jego pracę do poszczególnych przepisów. Szeroki zakres ustawień pracy urządzenia sprawdzi się na każdym etapie przygotowania. Wyrabianie ciasta, ubijanie czy mieszanie kremów – każda z tych czynności wymaga odpowiedniej prędkości miksera, aby uzyskać odpowiednią konsystencję.

Robot planetarny to nieoceniona pomoc w kuchni podczas przygotowania mniejszych i większych przyjęć dla najbliższych. Duża pojemność misy i szybkość pracy miksera pozwala wszystkie czynności wykonać w krótszym czasie i uzyskać jeszcze lepsze efekty smakowe. Dodatkowo dzięki wielofunkcyjnym częściom dodatkowym, w które wyposażony jest np. robot planetarny Gorenje, wystarczy Ci jedno urządzenie do przygotowania wielu rodzajów dań – zarówno tych na słodko, jak i na wytrawnie.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe