agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rocking Residence BoMB - dźwięk dla wymagających

Rocking Residence BoMB - dźwięk dla wymagających

SPRZĘT RTV / Słuchawki / 2011-12-21 11:07:00

Rodzina designerskich słuchawek Rocking Residence rozszerzyła się właśnie o nowy model: BoMB. Urządzenie przeznaczone jest dla wymagających użytkowników, którym zależy na najwyższej jakości dźwięku oraz komforcie (BoMB wyposażony jest w doskonałe, 50-milimetrowe głośniki).

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Atutem urządzenia jest solidna, dopracowana konstrukcja - ergonomiczny, wyściełany pałąk oraz duże, doskonale dopasowujące się do uszu nauszniki. Co ważne, nauszniki można obracać - pozwala to na odsłuch jednym uchem lub korzystanie z słuchawek opuszczonych na ramiona. Słuchawki zaprojektowano m.in. z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach (np. DJ-ach, dla których istotny jest zarówno idealny dźwięk, jak i ergonomia oraz izolacja odgłosów z otoczenia). Maksymalna moc wejściowa modelu BoMB to 150 mW, impedancja to 32 Ω, zaś zakres częstotliwości: 10 Hz - 28 kHz. Kabel słuchawek mierzy 3,8 m. Starannie dobrane głośniki zapewniają dźwięk najwyższej jakości - można się nim rozkoszować zarówno podczas spaceru, jak i w domu, podczas relaksowania się przy ulubionej płycie, oglądania ulubionego filmu lub grania.

W zestawie z Rocking Residence BoMB nabywca znajdzie przejściówkę ze standardowym złączem 3,5 mm na 6,3 mm. Cenę słuchawek, które są już dostępne w polskich sklepach, ustalono na 249 zł.
 

informacja prasowa: Rocking Residence

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe