agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Roczna ochrona ekranu Huawei nova 9 oraz Huawei nova 8i dla posiadaczy ID Huawei
Mateusz Rogowski

Roczna ochrona ekranu Huawei nova 9 oraz Huawei nova 8i dla posiadaczy ID Huawei

GSM / Aplikacje / 2021-10-28 16:00:17

Huawei przygotował specjalną ofertę dla swoich użytkowników, konkretnie dla posiadaczy ID Huawei, którzy zdecydują się na zakup jednego z najnowszych smartfonów Huawei nova 9 lub Huawei nova 8i.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Osoby, które mają ID Huawei zarejestrowane przed 21 października 2021, przy zakupie smartfona z serii nova otrzymają darmową, 12-miesięczną ochronę ekranu. ID Huawei to klucz do świata usług marki, w tym do chmury, sklepu AppGallery czy sklepu internetowego huawei.pl w aplikacji My HUAWEI. To konto, które pozwala łączyć urządzenia Huawei z różnych kategorii produktowych w jeden ekosystem – ID Huawei synchronizuje też dane między urządzeniami a chmurą. ID powala na wygodną autoryzację w usługach i aplikacjach, pozwala też namierzyć zgubione urządzenie i w razie potrzeby zablokować dostęp osób trzecich do wrażliwych danych. To także przepustka do korzystania z licznych promocji i konkursów oferowanych przez markę jej fanom. Utworzenie ID Huawei jest bardzo proste – wystarczy numer telefonu lub dowolny adres e- mail, by po wejściu w ustawienia w paru krokach zarejestrować się zgodnie z instrukcjami na ekranie.

 

Smartfony z serii Huawei nova zadebiutowały w Europie w zeszłym tygodniu i dostępne są już w Polsce w atrakcyjnych ofertach przedsprzedażowych. Do 11 listopada smartfon nova 9 można zamówić w zestawie z bezprzewodowymi słuchawkami Huawei FreeBuds 4 w rekomendowanej cenie detalicznej 2 299 zł. Z kolei smartfon nova 8i dostępny jest w zestawie z Huawei FreeBuds 4i, a rekomendowana cena detaliczna to 1 499 zł – również do 11 listopada.

Huawei nova 9 wyróżnia się potężnym aparatem fotograficznym 50 MP Ultra Vision, superszybkim ładowaniem oraz ultrasmukłą i lekką konstrukcją. Urządzenie zostało wyposażone w wysokiej jakości ekran OLED o częstotliwości odświeżania 120 Hz, który odwzorowuje paletę barw DCI-P3 (delta E < 1) i wyświetla ponad miliard kolorów. Smartfon dostępny jest w dwóch kolorach – błękitnym, opalizującym pod wpływem światła oraz czarnym.

Model Huawei nova 8i, podobnie, jak Huawei nova 9, charakteryzuje się wyjątkowymi możliwościami fotograficznymi – główny obiektyw wyróżnia rozdzielczość 64 MP, pojemna bateria oraz obsługa technologii Huawei SuperCharge 66W. Huawei nova 8i dostępny jest w dwóch kolorach: srebrnym oraz czarnym.

Przedsprzedażowa oferta dla obu nowych smartfonów Huawei jest dostępna do 11 listopada w sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia, w sklepach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet i Komputronik oraz u operatorów Play i Plus. Oferta może różnić się w zależności od sklepu – szczegóły znajdują się u partnerów. Regularna sprzedaż nowych telefonów ruszy 12 listopada.

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe