agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rodzinę urządzeń Xbox One powiększa konsola Xbox One S All-Digital Edition

Rodzinę urządzeń Xbox One powiększa konsola Xbox One S All-Digital Edition

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Konsole i kontrolery gier / 2019-04-17 10:58:12

Rodzinę urządzeń Xbox One powiększa konsola Xbox One S All-Digital Edition, opracowana z myślą o korzystaniu z cyfrowych treści rozrywkowych bez konieczności użycia fizycznego nośnika. Konsola umożliwia dostęp do tysięcy gier cyfrowych Xbox, streamingu wideo w jakości 4K z Netlflix i Amazon, jak również dostęp do ekskluzywnych usług Xbox, jak abonamenty Xbox Game Pass i Xbox Live Gold, oraz bezpłatnej kompatybilności wstecznej z poprzednimi konsolami Xbox. Konsola obsługuje też wszystkie gry cyfrowe z konsoli Xbox One, oraz akcesoria Xbox One. Xbox One S All-Digital Edition jest najnowszym członkiem rodziny urządzeń Xbox One, funkcjonującym na rynku wraz z modelami Xbox One S i Xbox One X.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Katalog usług cyfrowych poszerza abonament Xbox Game Pass Ultimate, obejmujący dostep do gier z usługi Xbox Game Pass oraz wszystkie benefity konta Xbox Live Gold, w jednym pakiecie. Xbox Game Pass Ultimate umożliwia łatwe zarządzanie posiadanymi abonamentami, umożliwiającymi użytkownikom korzystanie z najbardziej zaawansowanej sieci wieloosobowej i odkrywanie olejnych ulubionych gier z bogatego katalogu usług cyfrowych.

Dodatkowo, Microsoft potwierdził obecność na targach E3 2019 w Los Angeles, jak również datę konferencji prasowej Xbox E3 Briefing – 9 czerwca 2019 o godz. 22:00 czasu polskiego - podczas której zaprezentowane zostaną nowości w planach marki Xbox oraz katalog gier Xbox Game Studios nadchodzących na platformy Xbox i Windows 10.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe