agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rodzinne śniadania z produktami firmy Sapir

Rodzinne śniadania z produktami firmy Sapir

MAŁE AGD / Sokowirówki / 2011-10-11 10:10:00

Od poniedziałku do piątku żyjemy na wysokich obrotach. W ciągłym biegu, zajęci mnóstwem spraw, nie mamy czasu dla naszych najbliższych. A przecież nic tak nie sprzyja budowaniu i wzmacnianiu rodzinnych więzi, jak wspólne przygotowywanie i jedzenie posiłków przy jednym stole.

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Kto z nas w sobotni poranek nie ma ochoty na kruche tosty? Z miodem, masłem czekoladowym, orzechowym lub dżemem? Dzięki nienagrzewającemu się tosterowi firmy Sapir z sześcioma poziomami opiekania i panelem wykonanym ze stali nierdzewnej najwyższej jakości przygotujesz pyszne śniadanie dla całej rodziny.

Wolisz tradycyjne tosty z żółtym serem i szynką? Niezbędny będzie sandwicher z kontrolkami zasilania i gotowości sterowany termostatem oraz z nienagrzewającą się obudową z dekoracyjnymi elementami ze stali nierdzewnej. Płyty pokryte trwałą powłoką antyadhezyjną ułatwią czyszczenie, a możliwość przechowywania urządzenia w pozycji pionowej zapewni oszczędność miejsca.

Do wszystkich smakołyków idealnie pasuje świeżo wyciśnięty sok. Wystarczy włożyć ulubione owoce do otworu znajdującego się na górze sokowirówki Sapir, włączyć urządzenie, użyć popychacza i gotowe - do przeźroczystego zbiornika o pojemności 1000 ml trafia pyszny, świeży sok bez żadnych konserwantów i sztucznych barwników. Niewątpliwymi atutami sokowirówki jest elegancka konstrukcja z wysokiej jakości wkładem ze stali nierdzewnej, gumowe antypoślizgowe nóżki, szczotka do czyszczenia i wyłącznik bezpieczeństwa, dzięki którym będziemy mogli korzystać z urządzenia wygodnie i bezpiecznie.

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe