agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
ROG Strix Fusion 300 PNK LTD

ROG Strix Fusion 300 PNK LTD

SPRZĘT KOMPUTEROWY / Głośniki, słuchawki i mikrofony / 2019-11-18 11:15:23

ROG Strix Fusion 300 PNK LTD to gamingowy zestaw słuchawkowy, który zapewnia niesamowicie wciągający dźwięk 7.1-kanałowy i jest kompatybilny z komputerami PC, konsolami PS4 i Xbox One oraz urządzeniami mobilnymi.

Polecane sklepy

Media MarktRTV Euro AGDMedia ExpertKomputronik

Kolor różowy nigdy jeszcze tak świetnie do Ciebie nie pasował

Idealna równowaga pomiędzy udoskonalonym wyglądem a wydajnością. Zaprezentuj swój wyjątkowy styl i niepowtarzalny urok za pomocą ROG Strix Fusion 300 PNK LTD – bez żadnych kompromisów w zakresie wydajności. Zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion 300 PNK LTD jest wyposażony w ekskluzywne szczelne komory dźwiękowe oraz 50-milimetrowe przetworniki ASUS Essence, zapewniając graczom krystalicznie czysty dźwięk z głębokimi basami. Zanurz się w bogatym dźwięku rozgrywki dzięki zintegrowanej funkcji wirtualnego, 7.1-kanałowego dźwięku przestrzennego – gdziekolwiek jesteś i bez konieczności użycia adapterów lub dodatkowego oprogramowania! Strix Fusion 300 PNK LTD jest bardzo lekki i wygodny podczas noszenia oraz oferuje kompatybilność z komputerami PC, Mac i konsolami do gier. Zapewnij sobie wspaniałe i maksymalnie wciągające wrażenia dźwiękowe podczas rozgrywki z tym zestawem słuchawkowym o szykownym stylu w kolorze różowym!

Realistyczny dźwięk w czasie rozgrywki

ROG Strix Fusion 300 PNK LTD jest wyposażony w większe komory dźwiękowe wokół przetworników charakteryzujące się ekskluzywną, szczelną konstrukcją i razem dostarczające bogaty w detale i czysty dźwięk, przy którym gracz jest bardziej zaangażowany w akcję rozgrywki i uzyskuje przyjemniejsze wrażenia. Wyjątkowo duże spersonalizowane przetworniki ASUS Essence zapewniają mocne basy i są wyposażone w metalowe pokrywy zamiast plastikowych, co pomaga zminimalizować zniekształcenia i gwarantuje najlepszą możliwą jakość dźwięku.

 • Metalowa pokrywa dla bardziej czystego dźwięku przy minimalnych zniekształceniach
 • Przetworniki ASUS Essence 50 mm dla mocniejszych basów
 • Ekskluzywna konstrukcja komór dźwiękowych dla bardziej bogatego w detale i czystego dźwięku

Przestrzenny dźwięk 7.1-kanałowy w drodze

Wirtualny 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny łatwo aktywowany jednym przyciskiem w zestawie słuchawkowym Strix Fusion 300 PNK LTD. Nie są wymagane dodatkowe adaptery lub oprogramowanie.

 • Ekskluzywna konstrukcja komór dźwiękowych dla bardziej bogatego w detale i przestrzennego dźwięku.
 • Ekskluzywne 50-milimetrowe przetworniki Asus Essence dostarczają mniej zniekształcony dźwięk z mocnymi basami.
 • Zintegrowany 7.1-kanałowy dźwięk przestrzenny – ciesz się 7.1-kanałowym wirtualnym dźwiękiem przestrzennym gdziekolwiek się wybierzesz.
 • Poduszki uszne wykonane w 100% ze skóry proteinowej gwarantują wyższy komfort użytkowania oraz doskonałą izolację akustyczną.
 • Kompatybilność z różnymi platformami dla obsługi komputerów, urządzeń mobilnych, PS4 oraz Xbox.

Kompatybilność z różnymi platformami

Zestaw słuchawkowy ROG Strix Fusion 300 PNK LTD jest wyposażony w gniazdo USB 2.0 oraz gniazdo typu audio jack 3,5 mm* dla zapewnienia kompatybilności z komputerami PC, Mac, konsolami do gier, a także urządzeniami przenośnymi.

Możesz podłączyć go do komputera PC lub Mac'a zarówno za pośrednictwem USB 2.0, jak i 3,5-milimetrowego gniazda audio jack. Podłączenie do konsol lub urządzeń mobilnych jest możliwe za pomocą gniazda audio jack.

 

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
 • agdrtv24
 • pięknydom24
 • informacje branżowe