agdrtv24 - twitteragdrtv24 - facebookagdrtv24 - linkedin
Rozkręć każdą imprezę z głośnikiem Party Rocker One od Hisense

Rozkręć każdą imprezę z głośnikiem Party Rocker One od Hisense

SPRZĘT RTV / Kolumny i głośniki / 2022-12-05 13:01:25

Hisense przedstawia nowość w swojej ofercie – przenośny głośnik Party Rocker One. To połączenie nowoczesnego designu oraz wysokiej jakości dźwięku. Urządzenie zapewnia moc 300 W, 15 godzin nieustającego grania oraz wybór dodatkowych trybów dedykowanych poszczególnym rodzajom muzyki i nie tylko. Sprawdź, co oferuje Party Rocker One!

Polecane sklepy

RTV Euro AGDMedia ExpertMedia MarktNEONET

Rozkręć każdą imprezę, dzięki wysokiej mocy głośnika

Party Rocker One to głośnik typu surround, co oznacza, że gwarantuje dźwięk przestrzenny. Celem wykorzystania technologii surround  jest wiarygodne odtworzenie dźwięków, które ma przypominać ich naturalny ton oraz rozmieszczenie. Efekt przestrzennego dźwięku jest uzyskiwany dzięki wielokanałowemu systemowi głośników. Wyróżniamy wśród nich kanał przedni, tylny oraz centralny. To właśnie sposób rozmieszczenia kanałów dźwięku w jednym urządzeniu tworzy wrażenie przestrzenności, bez konieczności zastosowania kilku osobnych głośników i ich odpowiedniego rozłożenia w pomieszczeniu. Jak działa to w praktyce? Urządzenie wykorzystujące technologię surround przekształca dźwięk stereo w wielokanałowy dźwięk przestrzenny. To właśnie jej zastosowanie oraz wysoka moc Party Rocker One zapewnia tak wysoką jakość dźwięku urządzenia. Najnowsze głośniki od Hisense mają moc aż 300 W. Osiągnięcie jej umożliwia zastosowanie dwóch rodzajów głośników – dwóch niskotonowych (5,25'' każdy)  oraz dwóch wysokotonowych (2,25'' każdy). To szczególnie dobra informacja dla fanów mocnych dźwięków basowych!

15-godzinna zabawa bez przerwy? To możliwe!

Przerwy w muzyce spowodowane rozładowaniem baterii głośnika mogą sprawić, że nawet najlepsza impreza straci swój nastrój. Z myślą o najbardziej wymagających i najdłuższych zabawach Party Rocker One wyposażony został w 4 wbudowane baterie – każda o wartości 2500 Ah, które łącznie dają aż 10 000 Ah. Jak te wartości przekładają się na działanie głośnika? Im większa wartość amperogodzin baterii, tym większa jest jej pojemność, a co za tym idzie – dłużej może działać bez ponownego ładowania. Tak duża pojemność baterii głośnika Party Rocker One umożliwia nawet 15 godzin grania bez przerwy!

A jeśli mowa o ładowaniu – wystarczą 3 godziny, aby urządzenie naładować do 100%. Dodatkowo, aby korzystanie z głośnika było jak najbardziej komfortowe, może być ładowane zarówno przez USB, jak i przez ładowarkę samochodową.

Głośnik stworzony dla zabawy

Party Rocker One opórcz wysokiej jakości muzyki zapewnia także dodatkowe efekty dźwiękowe i wizualne, które będą idealnym uzupełnieniem każdej imprezy. Co dodatkowego oferuje głośnik marki Hisense? Urządzenie posiada 5 efektów DJ-skich, dzięki którym możesz nadać swojej playliście wyjątkowego brzmienia. Drum, Sratch, Horn, Alarm oraz Applaoud – każdy z nich to unikalne dźwięki oraz płynne przejścia pomiędzy utworami, które tworzą profesjonalną aurę na każdej imprezie. A jeśli wolisz wzmocnić efekt odtwarzanych piosenek, wybierz jeden z pięciu trybów dedykowanych poszczególnym rodzajom muzyki. Wśród nich znajdziesz tryb ROCK, JAZZ, SAMBA, POP oraz BALA. Każdy z nich podbija dźwięki charakterystyczne dla tego danego rodzaju muzyki, dzięki czemu wrażenia zyskują na intensywności. Party Rocker One w swoim wachlarzu możliwości oferuje jeszcze jeden tryb – dla prawdziwych gwiazd. To tryb karaoke, dzięki któremu możesz rozkręcić każdą imprezę!

Wyróżnikiem Party Rocker One wśród innych głośników przenośnych są bogate efekty wizualne. Urządzenie posiada 5 różnych ustawień świetlnych, które dostosowują swój rytm do słuchanego utowru. Dzięki temu podświetlenie głośnika idealnie komponuje się z dźwiękami, dając jeszcze więcej charakteru każdej imprezie.  

Baw się wszędzie, tak jak lubisz!

Stosunek wielkości głośnika do jego możliwości i jakości dźwięku zaskoczy nie jednego uczestnika zabawy. Jego wielkość to zaledwie 300/256/550 cm (długość/szerokość/wysokość) przy wadze 10kg. Natomiast jakość dźwięku oraz dodatkowe efekty sprawiają wrażenie, jakby stał za nimi o wiele bardziej rozbudowany sprzęt. Dzięki swojemu rozmiarowi głośnik łatwo zabierzesz ze sobą na każdą imprezę – również tę plenerową. Kolejnym atutem jest intuicyjny panel sterowania. Wszystkie ustawienia zajmują krótką chwilę, abyś Ty mógł cieszyć się zabawą. Co więcej, panel jest wodoodporny i ma wbudowaną bezprzewodową ładowarkę do smartfona – abyś bawił się tak jak lubisz, tam gdzie lubisz!

Wygoda jest najważniejsza, dlatego urządzenie łatwo połączysz ze swoim smartfonem za pomocą bluetooth, bądź USB. Party Rocker One idealnie sprawdzi się także jako głośnik do telewizora bądź komputera, a nawet jako wzmacniasz gitary elektrycznej. Co więcej, urządzenie jest kompatybilne z innymi modelami – za pomocą technologii bluetooth możesz połączyć kilka głośników i cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami audio.

To multifunkcjonalne urządzenie rozkręci każdą imprezę! Sprawdzi się w każdym sezonie i rozkręci każdą imprezę. To głośnik warty uwagi, szczególnie przed zbliżającym się Sylwestrem.

źródło: agdrtv24.pl

agdrtv24
NASZE SERWISY
  • agdrtv24
  • pięknydom24
  • informacje branżowe